2733
2734
عنوان

داستان عاشقی من ....بیاید

226 بازدید | 32 پست

نظرتون رو میخوام بخونیدتا اخر لطفاا

یک سال و چهار ماه دوست بودیم اوایل که امد تو زندگیم گفتم من دختر اهلی دوستی نیستم منو دوست داری بیا از خانوادم خواستگاری کن گف شرایطش ندارم منم رفتم بعد چند روز پی داد مهلت بده فلان منم چهار ماه مهلت دادم چهار ماه که گذشت دیدم عاشق شدم بینش خیلی کات داشتیم یک ماهه تا دو ماهه یا من بر میگشتم یا اون وقتی دعوا میکردیم من دعوام سر این بود که چرا وقت کم میزاره اخه همش یا سرکار بود یا میومد خونه در گیر خانوادش بود توی یک روز که بیست و چهار ساعته  اکثرا خیلی حرف بزنیم یک ساعت بود اونم چت

همش یهو ولم میکرد میرفت وقتی میرفت اما هی استوری مربوط به من میگذاشت یاداداشت مربوط به من نمیرفت که بره

هیچوقت کادو یا هدیه ای به من نداده یه بار گفتم حداقل یک شاخه گل بده گف فیلم ترکی زیاد میبینی 

منم امروز دیدم از دیشب ازش خبری نیست یهو عصبی شدم از همه جا بلاکش کردم 

دلم خیلی پره بنظرتون اصن دوسم داشت هر وقت ازش میپرسیدم میگف اره دوستت دارم اما عاشقت نیستم من عاشق دیگه نمیشم چون یک بار ضربه خوردم تو نوجوانی..

گفتم امکانش هست به هم برسیم میگفت معلوم نیست 

بعد چند ساعت که از بلاکی درش اوردم دیدم پیامارو اصن سین نزده بعد بلاک کردنش اخر شب سین کرد و هیچی نگف 

نوشته بودم که خسته شدم از بس برای این رابطه تلاش کردم و خواستم به چشت بیام نشد انشالله خوشبخت بشی خداحافظ 

انقدر دلم تنگ شدکه هفته بعد به بهونه عید پی دادم رسمی اونم رسمی جواب داد و الان یک ماه و نیم که خبری ازش ندارم ایندفعه حتی دیگه پیگیرم نشد مثل هر بار که استوری مربوط به من بزاره حتی فالووم نکرد 

دلم خیلی تنگه بد تنگه اولین عشقمه نظرتون چیه چ کنم؟

عزیزم کسی ک دوست داشته باشه پیگیرته منم اون موقع ها با شوهرم دوست بودیم بارها دعوا میکردیم قهر بلاک ولی حال منو از خواهرم میپرسید یا آخرش دلش طاقت نمی‌آورد کسی ک بخوادت ی راه ارتباطی باهات پیدا می‌کنه خودت کوچیک نکن ب نظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اونم مغروره بار اخر خودش پی داد اگه نیاد هم نیاد خیری ندیدم ازش 

چقد شبیه منی عزیزم 

منم انقد برای رابطه یه طرفه تلاش کردم و نادیده گرفته شدم که آخرش سیم کارتمو شکوندم بدون خدافظی 

انقد خستم که نمیدونم کار درستی کردم یا نه 

میدونمم الان اصلا نمیدونه من خاموشم ولی من از انتظار راحت شدم انقد شب تا صبح چشمم به گوشی بود که زنگ بزنه بهم و نمیزد دیگه بریده بودم 

اون میگفت من دوست دارم بهم فرصت بده 

ولی دوسم نداشت، نمیخواست مستقیم بگه چون فامیلم بودیم میدونم خیلی سیاست داره نمیخواست مثلا دل بشکونه به خیال خودش 🙂

رها کن 

اگه مال تو باشه برمی‌گرده سمتت 🖤

روزی وفا کنی که نیاید به کار من... 
من گفتم عقب نشینی کنم ببینم اون چ میکنه 

عزیزم سعی کن تمام ش کنی پیش خودت این اقا بهونه داره منم به اکسم گفتم بیا خواستگاری گفت چند ماه بعد دیکه چندماه من عاشقش شدم همش من پیگیربودم اخرش خوشی زد زیر دلش رفت دیگه سراغش نرو پیامم داد ردش کن اصلا مناسبت نیست کسی که بخوادت نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره گریه کن زاری کن دلتنگ شو ولی نرو سراغش

چقد شبیه منی عزیزم  منم انقد برای رابطه یه طرفه تلاش کردم و نادیده گرفته شدم که آخرش سیم کارتم ...

دقیقا منم مثل تو ولی نتونستم تمام کنندا باشم خیلی زجر کشیدم روانی شده بودم ولی اخرش خودش بزور از چنگال من ازاد شد شاید راجبم بد فکر کنید ولی من دلی دوسش داشتم 

دقیقا منم مثل تو ولی نتونستم تمام کنندا باشم خیلی زجر کشیدم روانی شده بودم ولی اخرش خودش بزور از چنگ ...

نه چرا بد فکر کنم

خودمم عاشقم و دارم روزای سختی رو میگذرونم خیلی سخت 

کارم به روان پزشکم کشیده شده 

ولی خب کار درستی کردم 

اون آدم دلش نبود برای موندن

روزی وفا کنی که نیاید به کار من... 
چقد شبیه منی عزیزم  منم انقد برای رابطه یه طرفه تلاش کردم و نادیده گرفته شدم که آخرش سیم کارتم ...

ما ده بار رفت و امد اما هیچی به هیچی هر سری بدتر از دفعه قبل و توجه کمتر گاهی میگم نکنه من حساسم نکنه من مقصرم 

2706