2752
2734
عنوان

دیشب شوهرم کتکم زد،بیاید بقیشو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1740 بازدید | 80 پست
کاش یا شوهرت خوب بشه یا شرایط جدایی داشته باشی خیلی ناراحت شدم برات💔💔 هرجا هستی خدا حالتو خوب ک ...

ممنونم گلم ولی من حالم هیچوقت خوب نمیشه 😭

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
برا همین میگم آدم دیوونه میشه آدمای خودشیفته اینجورن تهشم خودتو مقصر جلوه میدن

گآهی اینقدر خوب نقش بازی میکنن و منو مقصر میدونه منم باور میکنم میگم نکنه من کاربدی کردم حق داشته منو بزنه و فحش بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گآهی اینقدر خوب نقش بازی میکنن و منو مقصر میدونه منم باور میکنم میگم نکنه من کاربدی کردم حق داشته من ...

کاملا درکت میکنم

چون با منم اینجوری رفتار شده

همه ی راه ها رو امتحان کردم،جز پوچی هیچی نبود

2731
خانوادم پشتمن خانواده م فقط پدرمادرم هستن،میترسم الان جدا بشم،میترسم روزی پدرمادرم نباشن و منه بیوه ...

چون تک فرزندی قطعا پدرمادرت پشتتن .نترس الان دختراخودشون مستقل زندگی میکنن ازپدرمادراشون این شوهراصلا پشت وپناهت نخواهدبود 

بخدا حیفی گیرآدم نفهم افتادی شوهرمنم عین شوهرتوعه کاملاااا درکت میکنم چقدرطلاق خوف آوره ولی من پدرپشتم بودیه ثانیه هم نمیموندم حالا که پدر داری اینه اگرخدایی نکرده پدرت طوریش بشه صدبرابربدترمیکنه باهات ،خداسایه پدرتو ازسرت حالا حالاها کم نکنه توکل به خدا کن بخاطرترس ازچیزی که اتفاق نیافتاده زندگیتو عمروجوونیتو حرومه این کثافت نکن.بخدازندگی بهتری منتظرته بابات پشتته نمیزاره خم به ابروت بیادسنت کمه خیلی زودازدواج میکنی تو باباتو داری

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا به دلت نگاه کنه💔🤲🏻🤲🏻🤲🏻

فدات گلم خوشبخت ترین باشی 🙏❤

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
من ازدواج نکردم با یکی دوستم ولی اونم بشدت ادم بد دهنیه خدا نکنه یه شرایطی مطابق میلش نباشه....دی ...

خوب می‌کنی 

در آینده ازدواج کردی کمتر خونه پدرت برو ، شب نخوابین اصلا.

امیدوارم همسر خوب نصیبت بشه

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
بعدش چی میشه؟از بعد طلاقم خیلی میترسم امروز جدی تصمیم‌گرفتم برم،اما نذاشت

وقتی پذیرات پدر و مادرت هستند حتی اگر برات بمیره هم نباش و برو، اما اینبار دیگه اشتباه نکن و در انتخاب کار و زندگیت دقت کن

2706