2733
2734
عنوان

بچه کی اینطوریه

82 بازدید | 8 پست

دخترم پنج سالشه از بازیهای پرتحرک خوشش نمیاد اصلا از همون اول کتاب قصه که میخریدم همه را سالم و بدون پارگی و خط خوردگی نگاه داشته وقتی میگم از اول یعنی از یک سالگیش 

تو شهر بازی سرپوشیده که هم قصر بادی داشت هم استخر توپ و هم ماشین بازی فقط با لگوها بازی کرد گفت دوست ندارم بازی کنم  کلا کاردستی درست کردن کتاب خوندنو نقاشی کشیدن و بازیهای فکری دوست داره 

من دو تا بچه دیگه هم دارم این با اونا فرق داره 

کسی بوده بچش اینجوری بوده باشه که الان بزرگ شده 

یا کلا از تجربه هاتون بگین کیا خودشون ت بچگی اینجوری بودن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شخصیت الانت چجوریه هنوز هم آرومی

آره آرومم ولی از بچگی بدم میومد بگن آرومی من مغزم بیش از حد فعاله تا چیزی درست نکنم از فکر آروم نمیشم به شدت زبان های مختلف دوس دارم ترجمه کردن بهم ارامش میده نقاشی اشپزی قنادی بهم ارامش میده 

سعی کن بفرستیش ورزش البته منو که مامانم نتونست بفرسته تو خونه حتما اهنگ بذار و برقص باهاش 

جلو خلاقیتش رو نگیر حتما هر روز یه چیزی درست کنه و بهش اطمینان بده که عالیه همینجوری و لازم نیس به خودش سخت بگیره 

معماری و زبان های مختلف خیلی براش خوبه در اینده