2752
2739

بخوام همه چیز بگم طول می‌کشه در این حد میگم عاشقشم همین بدجور عذابم میده شوهرم بهم پول میده تو خونه خیلی شوخی می‌کنه میگه می‌خنده هرکار بگم می‌کنه خیلی هم ر ا ب ط ه میخواد ولی خیانت می‌کنه بدتر از من کسی نیست خوب لعنتی خیانت ک می‌کنی دیگ منو بیخیال شو طلاقم بده تا انقد زجر نکشم تو خونه دلم میترکه میبینمش چون الان باهاش سرد شدم حرف اضافه نمی‌زنم نمیزارم دستم بزنه ولی وقتی میبینمش دلم میخواد انقد مث قبل باهاش حرف بزنم بگم بخندم برم تو بغلش ب زور خودم نگه داشتم خیلی شرایط بدیه 

شرایط طلاقم ندارم چون بابام پشتم نیست اصلا عبدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگ شرایط طلاق نداری 

خیانتشو  ب روش نیار 

عوضش غیر مستقیم بگو فلانی شوهرش بهش خیانت کرده و قصه بقیه رو بگو ک طفلک بچهاشون گناه دارن و ..

بعد بگو من زندگیمو دوست دارم فقط یکم میترسم چون این چیزا رو می‌شنوم 

گلا غیر مستقیم بگو شوهرت ب اشتباهش پی میبره اگ ذاتش بد نباشه ینی ذاتش خوب باشه فقط خطا رفته ب اشتباهش پی میبره

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
اگ شرایط طلاق نداری  خیانتشو  ب روش نیار  عوضش غیر مستقیم بگو فلانی شوهرش بهش خیانت ...

در عوض محبتت رو بیشتر کن و بیشتر هواشو داشته باش میدونم سخته ولی جواب میگیری

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
2740