2733
2739

اینا رو امروز خریدم و سه تاشو ظهر و دو تاشو شب خوردم و اسهال شدید گرفتم، نمیدونم واکنش طبیعی بدن هست چون روزای اوله و مشکلی نداره یا مصرف رو قطع کنم؟

شما از این قرص‌ها استفاده کردین تاحالا؟ همشونم ایرانی‌ان آدم میترسه🤦🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوبن خارجی باشه بهتره اما اینا هم خوبن عزیزم 

مرسی عزیزم ولی سوالم اینه الان که بدنم واکنش منفی داده و اسهال شدید گرفتم عادیه روزای اول یا مصرفشون رو قطع کنم؟

مرسی عزیزم ولی سوالم اینه الان که بدنم واکنش منفی داده و اسهال شدید گرفتم عادیه روزای اول یا مصرفشون ...

عادیع

اگر دیدی ادامه داره خوب نمیشی قطع کن

ویتامینن چیز خاصی نیست ک اسهال بخواد بخاطر اینا مدت دار باشه

شاید از چیز دیگه ای باشه 

روز میشه این شب،باز میشه این در....
عادیع اگر دیدی ادامه داره خوب نمیشی قطع کن ویتامینن چیز خاصی نیست ک اسهال بخواد بخاطر اینا مدت دار ...

آره همینکارو میکنم. نه قطعا بخاطر همیناست چون اصلا چندین سال بود سابقه نداشت اینجوری اسهال شم.

2740
همه رو با هم تو یه روز نخور دو سه روزی یکی شو بخور

آخه ویتامین‌های مختلفن، نهایتا بتونم روزی سه تا بخورم و بعضیارو دو بار درهفته

ولی با اولین بار خوردن خیلی عجیب بود که انقدر زود معده‌ام رو بهم ریخت.

خب دستور مصرفی که روشون زده و توی سایت نوشتن اینطور گفته. روزی یکی هستن همشون. نمیدونم والا.

هر ویتامین یک روز .دیگه ۳ تا ویتامین یک روز واسه چی میخوری .فقر ویتامین اینطور ویتامین نمیخوره که تو میخوری

هر ویتامین یک روز .دیگه ۳ تا ویتامین یک روز واسه چی میخوری .فقر ویتامین اینطور ویتامین نمیخوره که تو ...

خب شما مگه نمیدونید که هر قرص شامل یه سری ویتامین هاس؟ ویتامین تکراری که نمیخورم، ولی یه دوز مشخصی از همه‌ی این ویتامین ها در طول یک روز باید مصرف شه.

2706