2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
توی اهواز چه خانواده ای رو میشناسی که خیلی سرشناس و پولدارن؟؟

جورابیان میشناسم که طلا فروشن منم بچگیم توی محله ای بود که همه پولدار بودن ولی سرشناس نمیدونم 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
خانواده ی خیلی پولدار و سرشناس توی اهواز که معروفن میشناسی؟

شفیع زاده

تو گوگل سرچ کنی هست اسمش

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
چکاره ان؟

مالک استقلال خوزستان بود اکه هنوزهم باشه

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
کلا دوست داشتم بدونم یکی از دوستامم از خانواده های معروف اهوازن من فکر نمیکردم اهواز انقدر پولدار و ...

پولدارایی داره که همش دبی کارای ساختو ساز میکنن و تجارت ولی خب اسم در نکردن، یه خانومه کارگرمون هستش تو خونه یکی از این پولدارا میره  وقتی مهمونی دارن کمک میکنه میگه آشپز و خدمه چند تادارن توی خونه ولی موقعی که شلوغ باشه از ما هم کمک میخوان