2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاشونو از پوشک گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 93 پست
پسرا دیرتر کامل مبشه مجاری اداریشون  شبا پوشکش میکنم خب بچه خودشو خیس کنه میچاعه نمیشه ک اینجو ...

الان دیگه یاد گرفته و شبا خیس نمیکنه خیلی زحمت کشیدم تا یاد گرفت پوشک هم می‌بستم ولی بعضی وقتا که نمیبستم اکنو مینداختمالان روزها هم میگه بعضی وقتا یادش میره که اونم خودم تند تند میبرم

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
مامانا توروخدا راه حلی ک من گفتم رو امتحان کنید معجزست چرا هیچکی توجه نمیکمه من بخاطر شما ان شدم داش ...

مرسی عزیزممم خدا کنه جواب بدهه

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چندوقتشه 

الان دوسال و ده ماهشه الان خیلی بهتر شده شبا جاشو خیس نمیکنه و روزها هم میگه فقط گاهی یادش میره

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
مرسی عزیزممم خدا کنه جواب بدهه

تو امتحان کن جوابه منم یه شب عاجز تو همین نی نی سایت داشتم میگشتم یکی گفته بود اینکارو کن تو دلم خندیدم گفتم مگ مبشه تا امتحان کردم دیدم نه واقعا درسته

الان دوسال و ده ماهشه الان خیلی بهتر شده شبا جاشو خیس نمیکنه و روزها هم میگه فقط گاهی یادش میره

یاد میگیره بقیشم. 

پسره من چهارسالشه تقرییا روزی چندتا شلوار عوض میکنه چون همیششه جلوش خیسه.‌. دیگه خودش میره درمیاره میندازه تو سبد یکی دیگه برمیداره😄

parasoo1989@
الان دیگه یاد گرفته و شبا خیس نمیکنه خیلی زحمت کشیدم تا یاد گرفت پوشک هم می‌بستم ولی بعضی وقتا که نم ...

الهیی خسته نباشی 

پسر من خیلی همکاری میکنه فقط شبا نمیتونه امشب امتحانی پوشکش نکردم گفتم‌بزار خیس شه بدش بیاد شاید نکرد دیدم جاش خیسه بیدارش کردم بغلش کردم گفتم مامان جیش کردی بیا بریم توالت بقیه جیشتو اونجا بکن چسبید بهم‌با گریه گفت مامان خوابم میاد اذیتم نکن🥲🥲🤦‍♀️

یاد میگیره بقیشم.  پسره من چهارسالشه تقرییا روزی چندتا شلوار عوض میکنه چون همیششه جلوش خیسه.‌. ...

اره دختر منم یاد گرفته دیگه خودش عوض میکنه

خیلی سخت بود ولی این مرحله 

تا کی پوشک کنم خواهر؟ احتما زیاد شب ادراری داره. ارثیه. 

نمیدونم اگه ارثیه ک‌هیچ مثلا الان پسر من ۲ سالو ۹ ماهشه میگم شاید بعداز دو سه ماه یاد بگیره شبا جیش نکنخ این دو سه ماهو پوشک کنم 

این راهکار اون خانومم انجام بدیم ببینیم‌چجوریه

الهیی خسته نباشی  پسر من خیلی همکاری میکنه فقط شبا نمیتونه امشب امتحانی پوشکش نکردم گفتم‌بزار ...

اره هم آدم دلش میسوزه هم عصبی میشه بچست دیگه ولی این تیکه از بچه داری خیلی سخت تر بود برای من حداقل، چون فشار اطرافیان  و قضاوت هاشونم بود

تو امتحان کن جوابه منم یه شب عاجز تو همین نی نی سایت داشتم میگشتم یکی گفته بود اینکارو کن تو دلم خند ...

مطمئنی ضرر نداره سیاهدانه؟

نمیدونم اگه ارثیه ک‌هیچ مثلا الان پسر من ۲ سالو ۹ ماهشه میگم شاید بعداز دو سه ماه یاد بگیره شبا جیش ...

و‌بگما تو‌پسرا خصوصاتا شش سالگی نمیشه نظر داد. این هفته تفاقا دکتر بودیم گف تا شش سالگی حرف نزن راجع بهش. 

parasoo1989@
2706