2737
2739

کدوممون رفتارمون سالمه؟

من دو هفته ای میشه از یه منطقه ب منطقه دیگه اثاث کشی کردم دخترم کلاس اولی هسش یه دوست فوق صمیمی داره تو اون مدرسه باهم قرار گذاشته بودن تا اخر باهم باشن حالا از وقتی اثاث کشی کردیم متوجه شده ک دیگه نمتونه از سال بعد دوستشو ببینه هیچ ری اکشنی نشون نداده من ب جای اون همش بغض میکنم همش میگم کاش جداش نمیکردم چندتا عکس خیلی خوشگل با دوسش انداخته هر وقت عکسو میبینم بغض میکنم ولی هیچی ب روی بچم نمیارم میدونه ۳روز دیگه بیشتر با دوسش نیس اصلا ناراحتی چیزی نداره میگه کاش این ۳روزم زوتد تموم بشه راحت شم بخابم واسه خودم  

خدایا فقط بهم آرامش و صبر زیاد بده چیزایی ک واقعا لازمشون دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دخترت مثل این که زیادم دوستش و دوست ندارن  اما شما هم نرمال نیستی

اره من حس میکنم نرمال نیستم همش احساس گناه میکنم نمدونم چه مه حس میکنم دخترم خیلی سفته 

😂خیلی باحالی😂

یاد خودم افتادم شوهرم میخواست دخترمو ببر اسباب بازی فروشی بعد دختر گریه و بهونه الکی میکرد 

منم گفتم خب چون گریه میکنه اصلا نمیریم بیرون 

منو شوهرمن عشق خرید و مخصوصا اسباب بازی 

بهم نگاه کردیم یواش گفتیم حالا چی بگیم ک بتونیم ببریمش ولی رو حرفمونم باشیم عجب غلطی کردیما 😂😂😂

ینی ما بیشتر از دخترم حرص میخوردیم ک نمیشه بریم 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
2740
ما هروقت اسم جابجایی میاریم دخترم کلاس اوله میگه فقط مدرسم تغییر نکنه وگرنه مدرسه نمیرم دیگه 

اره منو خواهرمم همینجور بودیم ولی نمدونم چرا این هیچی نمیگه 

خب شاید اونقدرا دوستش واسش تو الویت نیست

اصلا نمتونم بفهمم الویتش چیه هرچیزی رو ک از دست میده یا نمتونه بدست بیاره براش گریه زاری یا غصه خوردن نداره

2706