2752
2734

زنموم با  بقیه زنمو ها و عمه هام دعوا کرده سر مهمونی هایی که دو هفته یه بار میذارن(داستانش طولانیه بیشتر حق با زنموم بود)بعد دیگه مهمونی ها نمیاد زنموم

ولی عروسش میاد بنظرتون کار عروسه درسته شما بودین میرفتین؟

در اصل بخواییم منطقی فکر کنیم هر کس زندگی خودشو داره

ولی عموما کارش یکم خیطه معلومه حرص دراره

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من یبار باحترام مادرشوهرم خونه زندایی شوهرم نرفتم چون بااون قهر بود منم نرفتم

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

اینجا میگن ربط نداره ولی تو واقعیت چرا ربط داره

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست

ما با بعضی از اقوام رفت و آمد نداریم بعد عروسمون خونشون میره و حتی تماس میگیره و احوالشونم جویا میشه 

ما خوشمون نمیاد ولی به هیچکدوم نشون ندادیم 

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید