2752
2734
عنوان

مراقبت زخم باز آبسه و کیست مویی خواهش میکنم بیاید راهنمایی کنید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 25 پست
کیست شما دقیقا کجا بود ؟

لای باسنم خیلی جای عملم بزرگ و عمیق بود دراصل پدرم درومد تا زخمم خوب شد

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
لای باسنم خیلی جای عملم بزرگ و عمیق بود دراصل پدرم درومد تا زخمم خوب شد

اوه اونجا خیلی سخته 

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احتمالا برای شما شدیدتر بوده منم میخواستم عمل کنم که دختر خالم نتیجه گرفت و منم رفتم البته فک کنم بر ...

مال شما ممکن سطحی بوده باشه

مال من واقعا بدبود خیلی خیلیییییی عذاب کشیدم تا خوب شد

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
اوه اونجا خیلی سخته 

اولش دنبالچه م افتاد خیلی وضعم بدبود چار دستوپا میرفتم دسشویی

دراون حد بدبود حالم

داداشم بغلم میکرد میبرد منو مثلا دکتر،رفتیم شکسته بندی دنبالچه مو برداشت خوب شدم اومدیم خونه،شبش ی جوری تب کردم داشتم جون میدادم واییییی خدا اون روزارو نیاره 

صبح از خواب پاشدم دیدم یاخدا اونجا لاباسنم ی چیزی ترکیده دگ مگ عفونتش قط میشد هرروز ۳تا پنی سیلین میردیم تا۷روز

تا یکم چرکش بره اماده شم برا عمل.....واقعا بد بود🥲🖐️

درد نداشتی موقع شستن

ن گلم نگران نباش

درد نداشتی موقع شستن

نه اصلا اگه گاز استریل رو قبل از حمام با سروم خیس کنی در بیاری اصلا موقع شستشو درد ندادی

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺