2733
2734

تاپیک قبلمو بخونید تعریغچف کردم مدلشون چطوریه مثلا برادر شوهرم ۱۶ سالشه سنی هست ک دلش میخواد. همش با دوستاش بزه بیرون ولی اصلا اجازه نمیدن از خونه بره بیرون و کتک میزنن بهش و مادر شوهرم هم اجازه ندارم بره بیرون اگ یموقع بدون اجازه شوهرش حتی خونه خواهرش هم بره ک دوتا کوچه بعد خونه خودشه شوهرش جنگ به پا می‌کنه و حتی میزنتش ... اینمدلین‌...شوهرم میگ مامانم قبل از اینکه من ازدواج کنم همیشه آرزو می‌کرده عروس بگیره که باهم برن بیرون خوش بگزرونن و باهم خیلی یکی باشن ولی الان من واقعا نمیتونم زیاد خونشون دووم بیارم چون این اخلاقا برام غیر قابل هضمه و با مادر شوهرم اصلا صمیمی نیستم و گاها با شوهرم میرم و میام فقط همین بعد گاهی شوهرم دلش میسوزه واسه مامانش میگه همیشه آرزویش این بود ولی تو اصلا نمیری بنظرتون کار من اشتباهع؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه پدرشوهرت می‌زاره باهات بیان بیرون خب باهاشون رفت و آمد کن و هروقت پدرشوهرت هست اصلا آفتابی نشو ط ...

اره با من می‌زاره ولی مدل مادر شوهرم هم با من یجور نیست هم تایپ نیستیم باهاش بهم خوش نمیگه متوجه میشی چی میگم؟ 

خوب دلیل شماچیه؟اگ خوب هستن با رعایت حریم خودت باهاش قرار بذار بهش بگو اک شوهرش میذاره باهم برید خری ...

آخه اون دلش میخواد برم خونش همش هی میگه بیا خونم میخواد تو خونش کنارش باشم و کلا هم برای گاهی بیرون رفتن هم هم تایپ نیستیم باهاش بهم خوش نمی‌گذره متوجه منظورم میشی؟ چیکار کنم

50 سالشه ولی بخاطر اعصابش شبیه 60 ساله ها می‌گرده و یکم بد لباس میپوشه

اوکی از نظر تیپ و قیافه و شایدم اخلاق تایپ نیس درسته؟خب معمولا این سن آدما که دورشون آدما سمی‌ان باید اینطوری باشن