2733
2734
عنوان

نامزدم پیام داده جیغ چه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 11506 بازدید | 202 پست
استثنا بودی😂😂

اره تو دوره خودم همه همکلاسیام مجرد بودن تا ۳ سال بعدش😂بجایی رسیده بودیم ک میگفتیم تو دهه ۷۰ یه ورد خوندن کسی شوهر نکنه دراین حد وضع خراب بود 😂

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
شغلش چیه؟   خودتم شاغلی؟ امیدوارم خوشبخت بشین نمیدونم چرا یهو ذوقتو از اینجا حس کردم😍&nb ...

یک کار اداری داره 

یه شغل آزاد 

نه عزیزم خودم درحال تحصیلم 

عزیزدلمی انشاء الله شماهم همیشه خوشبخت و شاد باشین

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که نفهمیدم یعنی نامزده گفته جیغ وای تا این جواب داده گفته سلام؟؟

نه عزیزم 

نامزدم گفته سلام 

برای اولین بار پیام داده ، منم هول شدم 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
یک کار اداری داره  یه شغل آزاد  نه عزیزم خودم درحال تحصیلم  عزیزدلمی انشاء الله شم ...

افرین بهت تحسینت میکنم واقعا👌👌👌👌👌

خیلی هوشمندانه انتخاب کردی 

اینکه دوتا شغل داره تو این دوره زمونه خیلی عالیه اگه شغل اداریش ثابت و دولتی باشه هم خداروشکر هیچوقت دغدغه ای ندارین 

2731
نه آخه میدونی ذوق مرگ شدم  بچم خجالتی یه توقع نداشتم پیام بده  گفتم همه ی کارای آب شدن ی ...

امیدوارم خوشبخت باشید کنار هم.

از سختی‌ها و دعوا و ناراحتی و گرفتاری دور باشید.

باهم پیشرفت کنید و زندگیتونو با عشق بسازید....🌹🌹

حـٰالِ مـَـن خــوب است... امـّا تــو بٰاور نَکـن...
افرین بهت تحسینت میکنم واقعا👌👌👌👌👌 خیلی هوشمندانه انتخاب کردی  اینکه دوتا شغل داره تو این ...

قربونت برم عزیزم 

آره گلم اولش خیلی ظاهربین بودم 

ولی به خودم و خودش ۱ سال زمان دادم 

دیگه بهش فکر نکردم ، ولی خودش برگشت 

دوباره فکر کردم ، بعدش اول به خدا و بعد یه عهد و پیمانی با شهدا بستم ، توکل برخدا قبول کردم♥️

امیدوارم خوشبخت باشید کنار هم. از سختی‌ها و دعوا و ناراحتی و گرفتاری دور باشید. باهم پیشرفت کنید و ...

ممنونم عزیزدلم ، انشاء الله خوشبخت و شاد و خوشحال باشین 

امیدوارم تمام زوج های عاشق جهان به هم برسن ، جوونامون سروسامون پیدا کنن ، الهی آمین

قربونت برم عزیزم  آره گلم اولش خیلی ظاهربین بودم  ولی به خودم و خودش ۱ سال زمان دادم&nbs ...

من حس ششمم بد نیست

حسم میگه خوشبخت میشی به امیدخدا و اون اقاپسر هم فکرکنم مذهبی و سر به زیره شماهم خیلی نسبت به سنت منطقی و خانومی به هرحال دعا میکنم نگاه خدا همیشه بدرقه راهتون باشه

من حس ششمم بد نیست حسم میگه خوشبخت میشی به امیدخدا و اون اقاپسر هم فکرکنم مذهبی و سر به زیره شماهم ...

ممنونم برای دعای قشنگ تون♥️🌸 بله درست گفتین 

امیدوارم هرچی که آرزوشو دارین اگر به صلاح تون هست 

خداوند حاجت دلتون رو بده

من حس ششمم بد نیست حسم میگه خوشبخت میشی به امیدخدا و اون اقاپسر هم فکرکنم مذهبی و سر به زیره شماهم ...

حسن راجع به من چی میگه ؟مخمد به فاطمه برگشت داره؟اشتی می‌کنه باهام؟

نه عزیزم  نامزدم گفته سلام  برای اولین بار پیام داده ، منم هول شدم

حواست باشه گربه در حجله بکشی 

بدون سلام کات کن به این رابطه پر تنش ادامه نده 

😂😂😂😂😂😂😂😂

2706