2752
2734
عنوان

نامزدم پیام داده جیغ چه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 11507 بازدید | 202 پست
شناخته میشم آخه  میترسم خواهرش اینجا باشه

بذار بعدش پاک کن🫡

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شناخته میشم آخه  میترسم خواهرش اینجا باشه

خب اسماتو غلط بگیر 😁مبارک باشه در کل ولی نگران نباش رفتع رفته روتون تو روهم باز میشه قشنگیه نامزدی به همین خجالت و تجربه اولشه

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
بنظرم به دید ما مرد زندگی نیست ب دید منه دهه ۷۰ بچه س یا خیلی زود اما به دید یه دختر ۱۸ ساله نرماله ...

عزیزم اون دختر ۱۸ ساله پدر و مادر داره دیگه اونام یعنی موافقن؟😐

یاد خودم افتادم.. من نامزد کردم مال منم سنتی بود 

شمارشو زده بودم لیست رد تا داداشام نبینن خجالت بکشم چن روز بود پیام داده بود من حواسم نبود تو لیسته منم ندیده بودم جواب بدم.از اینورم منتظر پیامش بودم.. به سه چهار روز به داداشم گفته بود بگو فلانی جوابمو بده 

😂😂😂😂وای 😅😅مگه خودت چند سالته ۲۱ خیلی کمه بخدا ما دهه ۷۰ ها اصلا بزرگ نشدیم حس میکنم ۲۱ ساله ها ...

وای من خودم ۲۵ سالمه یه پسر داییم دوسال بزرگتر وقتی میبینمش همش فکر میکنم از من کوچیکتر یا بچس نمیدونم این چه دیدگاهی نسبت بهش دارم هروقتم بحث میشه زن بگیره من میگم نه چه خبره بچه س😂

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
پسر ۲۱ ساله فکر کن بشه مرد زندگیت من اصلا جدی نمیگیرم  مثل داداش کوچیکه میمونه

یک سال منتظرم مونده 

نمیتونستم دلشو بشکنم

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
😂😂😂😂وای 😅😅مگه خودت چند سالته ۲۱ خیلی کمه بخدا ما دهه ۷۰ ها اصلا بزرگ نشدیم حس میکنم ۲۱ ساله ها ...

خودم۲۰ولی خب ما چندسال دوست بودیم اخلاق تومخی که نداره خداروشکر فقط دعوامون شدنی بجای اینکه بره بامامان خودش غیبتمو کنه میره بامامان من غیبت می‌کنه😂

نه اصلا. شرایط همه یکسان نیس عزیزم شاید طرف باباش حمایتش میکنه

خب بره با باباش ازدواج کنه بهتر نیس؟ تا اینکه بخواد یه مانتو بگیره باید از پدرشوهرش اجازه بگیره؟ واقعا معنی ازدواج و زندگی مشترک چقدر تغییر کرده 

دوست من شوهرش ۲۲ سالشه. خودش ۲۴  فوق العاده زندگی خوبی دارن عزیزم. یک سالم هست خونه خودشونن.

😂تو از بیرون میبینی ببین اونا الان مثل مامان و پسره رفتارشون چون بلوغ عقلی دخترا به شدت زودتر اتفاق میفته و پسرها دیرتر 

2706