2752
2734

درسته که میگن بعد عمل شکم فشار میدن

من ۲ ماه به زایمانم مونده از الان استرس دارم

آخه با اون همه درد چطور این کارو میکنن..میشه از تجربتون بگید یه سریا میگن تو اتاق عمل فشار دادن چیزی نفهمیدم یه سریام میگن دردش وحشت ناکه 

خیلی میترسم

لحظه شماری میکنم برای گرفتن دستات👶🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خواهر من می‌گفت داد میزدم دست نزنید التماس میکردم بسع اکاث انگار برعکسه بکی نکن بیشتر و محکم‌تر انجام میدن 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

ببین برای همه این اتفاق نمیفته...با بعضی ها اینکار و میکنن...دکترت تشخیص میده...

اما اصلا نگران نباش عزیزم...انقدرا که فکر میکنی وحشتناک نیست...خیلی زود پروسه اش تمام میشه میای خونه...بدن با بدن فرق داره...قدرت و توان بدن هرکس متفاوته...مراقب خودت باش انشالله که زایمان خوبی تجربه کنی

«خدایا آرام کن دلهای ما را»

منم خیلی استرس داشتم ولی دکترم گفت داخل اتاق عمل بعداز عمل فشار دادیم کع آدم بی حسه اصلا متوجه نمیشه موقع ترخیص دکترم اومد نگاه کنه بخیه هام رو من داد زدم گفت چیه گفتم فشار ندی  گفت فشار دادیم تو اتاق عمل متوجه نشدی 

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

اره یه بار تو ریکاوری یه بار تو بخش واقعا دردش زیاده

از درد اون بدتر زمانیه که میگن پاشو راه برو یا سوندتو درمیارن دیگه مجبوری پاشی‌ من با پمپ دردم باز درد داشتم

زایمان دومم رو میرم طبیعی 

ببین برای همه این اتفاق نمیفته...با بعضی ها اینکار و میکنن...دکترت تشخیص میده... اما اصلا نگران نبا ...

یعنی میشه از دکتر بخایم که تو اتاق عمل این کارو کنن

لحظه شماری میکنم برای گرفتن دستات👶🤍
2706