2737
2734

چند شب پیش ما یکی از عزیزان رو از دست داده بودیم و دور هم راجب مرگ و اینکه چجوری غسل میدن و اینا حرف زدیم خواهرم خوابید حدود ساعت ۳ اینا صبح گقت خواب دیدم تو رفتی پیش یک سیدی از اونجا زنگ زدی میگی آقا سید میگه امسال سال مرگ خواهرته یعنی خواهرم 

خیلی براش میترسم و نگرانم متاسفانه تمام خواب هاش تعبیر میشه به همون سید زنگ زدم گفتم اینجوریه گفت چیزی نیست چندجا هم تعبیر کردن برام کلی صدقه و اینا دادم ولی چون کلا ترس از دست دادن دارم خیلی میترسم

دائم تو مغزمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چون قبل خواب در مورد این چیزا حرف زدید ،این خواب رو دیده 

انشاالله چیزی نیست خیره 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
2740

میگن خوابو هر جور تعبیر کنی همون اتفاق تو زندگیت میفته 

پس خوب تعبیر کنید که اتفاق خوب بیفته 

شما به سلامتی وعمر طولانی تعبیر کنید

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
چون قبل خواب در مورد این چیزا حرف زدید ،این خواب رو دیده  انشاالله چیزی نیست خیره

دادم تعبیر کردن گفتن فرصت برای توبه هست و اینا ولی من ی آدم با وسواس فکری شدیدهستپ

میگن خوابو هر جور تعبیر کنی همون اتفاق تو زندگیت میفته  پس خوب تعبیر کنید که اتفاق خوب بیفته&n ...

عزیزم ممنون که انرژی مثبت می‌فرستید من ی آدم با وسواس فکری شدیدم مریض شدم کلا 

عزیزم ممنون که انرژی مثبت می‌فرستید من ی آدم با وسواس فکری شدیدم مریض شدم کلا 

خواهش میکنم عزیزم 

باید ریشه ای درمان کنید 

حتما برید پیش روانشناس

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
از قدیم گفتن خواب ظن چپه، وقتی در موردش صحبت کردید طبیعیه که خوابشو ببینید

آخه خواهرم آدم خیلی عجیبیه ببین صبح بگه من فلان خواب دیدم انقدر زود تعبیر میشه گفتم دیگ حق نداری خوابات رو ب من بگی چون من واقعا مریض میشم

2706