2752
2734
عنوان

پسری که قلب بنفش می‌فرسته😐

908 بازدید | 99 پست

یه حبیب نامی تو اینستا منو فالو داره از بس مسخره بازی درمیاره همه بهش میخندن همشهریم خیلی وقته همو فالو داریم۳۳سالشه  خودش میگه عاشق رنگ بنفسم همیشه هم لباس بنفش می‌پوشم بعد همیشه گل و قلب بنفش تو دایرکت می‌فرسته من فکر بد میکنم😐امروزم رو عکسم که از پشت گرفته بودم ریپ زد نوشت تو خشکلترین دختر دنیایی😍💜

🤦🏻🥺

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):

جووون بابا😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی خیال ! اون خودش گفته که عاشق رنگ بنفشه 😄

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
2731

خیلیا هم به اون معنی نمیفرستن خب 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

من یه بار با یه پسری چت میکردم بعد گفت رنگ مورد علاقت چیه گفتم بنفش بعد برام استوری میزاشت حرف اول اسممو میزاشت با یه قلب بنفش😂😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
نگران نباش پسرا مث ما دخترا زیاد تو فکر معنی و رنگ ها نیستن  از هرچیزی خوششون بیاد همونو میفرس ...

هوم مثلا من لباس میخاستم بخرم زدم کدوم اینم با ذوق گفت بنفششش

خیلیا معنی رنگ‌قلبا رو نمیدونن...خب خودش گفته رنگ‌بنفش دوس دارم

ااه ولی من فکرم سمت چیزای زشت می‌ره😑ومو

خدایی بنفش رنگ‌ قشنگیه خیلی دلم میخواد قلب بنفش بفرستم ولی از ترس همین که فکر بد کنن نمیفرستم😂😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2706