2733
2739
عنوان

فردا دادگاه دارم 😔

173 بازدید | 14 پست

برام دعای میکنید خیرو خوشی آشتی توش باشه هر چی که به دلتون میاد برام بخدنید خودم از دلشوره زیاد نمیتونم حتی ذکر بگم

💔

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله که هرچی خیرو صلاحته  و اتفاقای خوب برات رقم بخوره

مرسی❤

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2731
2740
خوشحال باش دلم برات روشنه

انقد استرس دارم نمیتونم خوشحال باشم همه بدنم میلرزه از ی طرفم دلم میخواد فک کنم فردا باهاش اشتی میکنم باهم برمیگردیم خونه

انقد استرس دارم نمیتونم خوشحال باشم همه بدنم میلرزه از ی طرفم دلم میخواد فک کنم فردا باهاش اشتی میکن ...

بخدا همین میشه آشتی میکنی و برمیگردی خونه

چون اونم مثل تو پشیمونه و دلش برات تنگ شده

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
بخدا همین میشه آشتی میکنی و برمیگردی خونه چون اونم مثل تو پشیمونه و دلش برات تنگ شده

خدا ازت بشنوه آبجی بخدا دق کردم 

خدا ازت بشنوه آبجی بخدا دق کردم 

فردا دلت شاد میشه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
الهی آمین بعد شش ماه گریه زاری یعنی میشه

مطمئنم میشه

مطمئنم میشه

قربونت برم مهربونم انقد دلگرمی دادی بهم بشه برات کلی دعا میکنم

2706