2733
2734
عنوان

سرم رفت زیر پوستم

49 بازدید | 12 پست

یکی از آشناها مون قرار شد سرم رو بزنه بعد دستم بادکرد اونم ترسید بنده خدا

اون یکی دستمو زد دوباره اونم باد کرد 

بعد دست چپمو دو سه بار سوراخ کرد الان خیلی ورم کرده قشنگ صدای آب میاد 

منم تو رودربایستی گیر کردم هیچی نگفتم 

الان چیکار کنم بادش بخوابه 

خیلی درد میکنه از درد خوابم نمیبره

یه روز خوب میاد...🕊️ 🧡تیکر کنکور🧡 وزن اول :۷۰/۴۰۰ ⬅️ ۶۷ ⬅️۶۵ ⬅️ ۶۰🔒⬅️۵۸🔒⬅️ وزن هدف😍: ۵۵ 🧡

کم کم جذب میشه، زمان میبره. ببخشیدا ولی خاک توسرش اصلا رگ نگرفته😂 زده زیر پوستت

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچی...ناشی بوده دیگه بهش نده

الان چیکار کنم خیلی ورم داره میترسم دردشم زیاده

یه روز خوب میاد...🕊️ 🧡تیکر کنکور🧡 وزن اول :۷۰/۴۰۰ ⬅️ ۶۷ ⬅️۶۵ ⬅️ ۶۰🔒⬅️۵۸🔒⬅️ وزن هدف😍: ۵۵ 🧡
کم کم جذب میشه، زمان میبره. ببخشیدا ولی خاک توسرش اصلا رگ نگرفته😂 زده زیر پوستت

۴ ۵جا دستمو سوراخ کرد 

یعنی تا فردا خوب نمیشه؟؟ چون فردا کلاس دارم 

بنده خدا بلد نبوده رگ رو پیدا کنه سوزن رو زده زیر پوستت کل سرم حروم شده زیر پوستت توی خونت نرفته اث ...

یذره رفت سریع در اورد دوسه بارم امتحان کرد نشد منم گفتم امشب نمیزنم سرم رو ولش کن 

2740
طول میکشه بیچاره سلول های زیر پوستت غرق در آب شدن😃

وای یعنی تا فردا خوب نمیشه؟؟ من امتحان ژیمناستیک و والیبال دارمممم

خب اگر زیاد نرفته چرا جذب میشه 

۲ دقیقه سرم زفت ولی خیلی باد کرده یه چیز عجیبی 

قشنگ صدای اب میاد دست میزارم 😫😫😂😂

۴ ۵جا دستمو سوراخ کرد  یعنی تا فردا خوب نمیشه؟؟ چون فردا کلاس دارم

بستگی داره چقد رفته باشه، کم باشه تا ۲۴ ساعت , زیاد باشه شاید چند روز .

چیکارس مگه؟ تا خون برنگرده تو آنژوکت و مطمئن نشی تو رگه نباید بزنی

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
وای یعنی تا فردا خوب نمیشه؟؟ من امتحان ژیمناستیک و والیبال دارمممم

عذرتو موجه کرده😂😂😂