2733
2734
عنوان

طبیعیه من موقع دعوای پدر و مادرم نمیتونم ساکت بشینم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گاهی وقتا میگم کاش منم مامان بابام باهم خوب بودن اما خب نیستن هیچوقتم اجازه نمیدم بابام چپ به مامانم ...

من یه زن و شوهر میبینم که با هم خوبن تعجب میکنم 

فکر میکنم اونا عجیب و غریبن.یس که دعوا دیدم آدمای نرمال برام غیر عادی ان

هزارمین کاربری 😬😬😬 
اره وقتی میخواست مامانمو بزنه چرا منم نزنمش هم قدم بزرگه هم جثم هیشکی نمیتونه زور بگه بهم 

واقعا ک همین جثه بزرگ و قد و هیکلتو سر سفره همون بابا ب دست آوردی حالا چ خوب چ بد 

عزیزم نکن اینکارو بعدا پشیمون میشی

والا منم اعصابم ازکارای پدرم خورده ولی بازته دلم نمی دونم چرا دوستش دارم  یعنی باخریتاش نغزمود ...

دیگه ازدست کاراش حتی حرصم نمی تونم بخورم 

خواهرم گوشی نداره با گوشی مامان وبابام مشترکه 

بابام پو.ر.ن نگاه می کنه همیشه من می دونستم اماخواهرم نه امروز اومده بهم می گه بابا فیلم مستهجن نگاه می کنه و...بخاطرهمین ازش بدم میادو...

خوب من چی بگم به خواهرم؟به این خرس گنده چی بگم؟

اوف

مشکل زن و شوهر و خودشون باید حل کنن چجوری تونستی پدرتو بزنی؟؟؟واقعا جای تاسف داره ک با افتخار هم می ...

اره میگم بیست ساله سر همین کارای بابام مامانم حرص خورده اشک مامانمو دراورده دیگه تحملم یه حدی داره

پدر احترامشو باید نگه داره نباید جلو بچه هاش دست رو زنش بلند کنه که اگه بلند کنه عاقبتش همین میشه 

محاله بزارم مامانمو اذیت کنه

اگه انقد مامانتو میخای باید باباتم همونقدر دوس داشته باشی کم زحمت نکشیده واست

شما هیچی از زندگی من و بلاهایی که پدرم سرمون اورده نمیدونین 

نمیتونین قضاوت کنین 

خب نه تو میری باباتو میزنی حالا اگه حق با بابات باشه با مامانت چکار میکنی؟

هیچی مامانم تو این زندگی جز فداکاری کار دیگه ای نکرده هر چی دیدیم چشمونو بستیم 

دیگه رو این مورد هم نمیتونم چشممو ببندم بزارم مامانم کتک بخوره

شما هیچی از زندگی من و بلاهایی که پدرم سرمون اورده نمیدونین  نمیتونین قضاوت کنین

باشه قضاوت نمیکنم چون از زندگیتون خبر ندارم 

ولی ی چیزی هرچیم باشه بازم پدرته سعی کن میانه روی کنی

تا اینکه دلشونو بشکنی

ازت بدم اومد  همون قدر که مادر با ارزشه پدر هم هست  چوبشو هم توی این دنیا میخوری هم اون ...

من چوبمو با تحمل همین پدر دارم میخورم دیگه فراتر از این چی؟؟؟

نمیتونین منو قضاوت کنین الان شاید فکر میکنین من چقدر دختر بدیم اما هیچی از زندگی من نمیدونین هیچی 

مامان کله صبح وصتی هوا تاریک بود برف تا زانو بود میرفت تو روستاها درس میداد تو راه از سگ گرفته تا گرگ و... 

چطوری میتونه به مامانم بگه از خونم برو بیرون؟ اونی چه باید بره اونه نه مامانم

2706