2733
2734
عنوان

طبیعیه من موقع دعوای پدر و مادرم نمیتونم ساکت بشینم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 34 پست
دیگه ازدست کاراش حتی حرصم نمی تونم بخورم  خواهرم گوشی نداره با گوشی مامان وبابام مشترکه  ...

پفف چقدر بد 

مال ما از این اخلاقا نداره اما به شدت نان کور نا انصاف بی عدالت ظالم و دیکتاتوره 

کاری کرده میگم من بمیرم هم ازدواج نمیکنم حس میکنم همه مردا لنگه همن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من چوبمو با تحمل همین پدر دارم میخورم دیگه فراتر از این چی؟؟؟ نمیتونین منو قضاوت کنین الان شاید فکر ...

نه کارت توجیه نداره 

هر چی باشه پدرت هست و حرمت داره 

من برای خودتم 

برو و از دلش دربیار 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه کارت توجیه نداره  هر چی باشه پدرت هست و حرمت داره  من برای خودتم  برو و از دلش ...

من اینقدرا هم بد نیستم 

حالم خیلی بده ناراحتم از رفتارم اما چیکار میکردم چیکار بکنم؟ از خشم دارم منفجر میشم

مامانم یجور بابام یجور بابامم که بدتر 

دلم میخواد خودمو خلاص کنم از زندگی خیلی خستم من از زندگی چیزی ندیدم همیشه چوب ندونم کاری های بقیه رو خوردم

کاش میشد زندگیم تموم بشه خسته شدم دیگه

[QUOTE=338855313]من اینقدرا هم بد نیستم  حالم خیلی بده ناراحتم از رفتارم اما چیکار میکردم چیکار بکنم؟ از خشم دا ...[/QUOTE

ببین‌گلم از این به بعد سعی کن وقتی دعوا میکنن هردو رو آروم کنی .

به پدر و مادرت هر دو احترام بزار 

گاهی دستان هر دو رو ببوس 

و جداگانه به دور از چشم مادرت به خاطر کتکی که به پدرت زدی محبت کن 

به خداوندی خدا اگه میخوای درهای رحمت به روت باز شه به هردو احترام بزار 

منی این حرفا رو بهت میزنم که اگه بهت بگم چیا کشیدم تعجب میکنی ولی هیچ وقت به خودم اجازه ندادم از یه حدی تُن صدام بالاتر بره چه برسه به کتک 

معلومه دختر خوبی هستی که عذاب وجدان گرفتی 

پس کاری که میگم رو از این به بعد انجام بده  لطفا

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40