2733
2739

فامیل نزدیکه فرض کنید مثلا دختر خالم

ب قصد خرید باهم بیرون نمیریم ها مثلا یه مسیری به هم میخوریم مجبورم باهاش تا ی جایی برم هی میره این و اون مغازه و همههههه چی برمی‌داره از اونجا

انگار میخواد بگه تو درس خوندی نتونستی

بعد مت با یه شوهر پولدار همه چی میتونم بخرم

همه چی برمیدارا اصلا مخصوصا لباس زیر های خوشگل بادی اسپلش و لاگ و....

مثلا شاید مامانم بخاطر اینکه این از رنگ موو و... سردرمیاره اینو میگیم بیاد مثلا سرکوچه بگیریم بعد اصلا ب ما مجال نمیده همشششششش خودش میخره خیلی چیزا

چرا واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ینی چی اخهههه

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آبجی باغ و ملک ک معامله نمیکنه ک بگم پولشو ب رخ میکشه

دیگ لاک و بادی اسپلش و لباس زیر ک این حرفارو نداره

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
آبجی باغ و ملک ک معامله نمیکنه ک بگم پولشو ب رخ میکشه دیگ لاک و بادی اسپلش و لباس زیر ک این حرفارو ...

شاید برا شما این حرفا رو نداشته باشه

ولی وقتی بیست تا لباس زیر یه جل برمی‌داره ده تومن میشه حداااقلش

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
2740
فک نکنم بخواد کلاس بزاره وگرنه راجب ماشین خونه درامد و اینا پز میداد چهارتا لباس زیر خریده خوشش اومد ...

الان ۴ تا لباس زیر میشه ۳ تومن

شاید برا شما این حرفا رو نداشته باشه ولی وقتی بیست تا لباس زیر یه جل برمی‌داره ده تومن میشه حداااقل ...

بیستا لباس زیر ده تومن؟ برند ویکتوریا سکرته؟!

بعد واقعا فکر میکنی برای درآوردن حرص تو انقدر هزینه میکنه؟!مگ کجای زندگیشی ک انقدر مهم باشی ک برای حرصت این همه هزینه کنه؟

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
الان ۴ تا لباس زیر میشه ۳ تومن

میدونم عزیزم اما واقعا بنظرت این پولدار و لاکچری بودنه؟اون اگه میخواست کلاس بزاره میگفت من اصلا از سرکوچه خرید نمیکنم باید مارک باشه لباسام

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیستا لباس زیر ده تومن؟ برند ویکتوریا سکرته؟! بعد واقعا فکر میکنی برای درآوردن حرص تو انقدر هزینه م ...

خب الان لباس زیر ستش حداقل ۳۰۰ هس

حداقل

بعدم نمیگم جتما بخاطر خرص درآوردن من

میگم میتونه یه زمان دیگه بگیره همش بیرونه

چرا وقتی من هستم اینجوری میکنه