2737
2734
عنوان

پارتنرم رفیق دختر داره💔😭

201 بازدید | 17 پست

من میدونستم رفیق داره ولی فکر میکردم در حد سلام و علیکه

اما فهمیدم نه بیشتر ازین حرفای با بعضی هاشون صمیمی تره 

میگن میخندن دست میدن بهم 

متوجه شدم یه مربی خانوم تکواندو هم داره ۲۲ سالشه 

یعنی باهم کار میکنن مشت و لگد هاشون میخوره بع بدن هم

هر چی هم بهش میگم نمیتونم کنار بیام میگه من جز تو کسی رو نمی بینم فقط عاشق توام 

چطوری متقاعدش کنم به نظرتون ؟!

دارم دیوونه میشم 

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍

متاسفانه حق نداری و نمیتونی روش زندگی کسیو تغییر بدی

اگر نمیپسندی میتونی جدا شی

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بشدت ادم شکاکیم جات بودم کات میکردم

ازهمون اولم ب رلم گفتم اگه قراره رفیق دختر یاابجی مجازی این چرتو پرتاداشته باشی تا ازهم جداشیم

کاش توام اینقدرحساسی مثل من ب طرفت ازهمون اول میگفتی خوشت نمیاد بادخترا شدید صمیمی باشه

من نمیپسندم علنی یه دختر اطرافش باشه 

که وقت ناراحتی با من بره طرف اون 

به نظرم اگه حساسی 

دور شو ازش کلا

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
متاسفانه حق نداری و نمیتونی روش زندگی کسیو تغییر بدی اگر نمیپسندی میتونی جدا شی

یعنی چی؟؟؟

حرفت منطقی نیست 

مگه آدما به خاطر کسی که دوسش دارن تغییر نمیکنن

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
2740
بهش بگو راستش منم میترسیدم ناراحت بشی  اما رفیق پسر دارم و و مث تو ک با مربی و دوستات صمیمی&nb ...

خیلی اینطوری بچگانه است

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
یعنی چی؟؟؟ حرفت منطقی نیست  مگه آدما به خاطر کسی که دوسش دارن تغییر نمیکنن

بگو یا من یا رفیقات

بمولا که قد پسران سرزمینم یجوری شده که دیگه کم کم باید با جمله‌ی پسر باید بغلی باشه خودمون رو قانع کنیم  
من بشدت ادم شکاکیم جات بودم کات میکردم ازهمون اولم ب رلم گفتم اگه قراره رفیق دختر یاابجی مجازی این ...

دقیقا اشتباه کردم دارم دیوونه میشم الان تمرینش با مربی شو استوری کرده روز بعدشم آستوری گذاشته تایپش دخترای ورزشکارن با اینکه من اضافه وزن دارم همش حس میکنم نکنه منظورش مربی شه

بهش بگو راستش منم میترسیدم ناراحت بشی  اما رفیق پسر دارم و و مث تو ک با مربی و دوستات صمیمی&nb ...

منم خواستم همچین حرکتی بزنم ولی فقط‌ بدتر میشه همه چیز

دقیقا اشتباه کردم دارم دیوونه میشم الان تمرینش با مربی شو استوری کرده روز بعدشم آستوری گذاشته تایپش ...

چند سالش؟

بمولا که قد پسران سرزمینم یجوری شده که دیگه کم کم باید با جمله‌ی پسر باید بغلی باشه خودمون رو قانع کنیم  
یعنی چی؟؟؟ حرفت منطقی نیست  مگه آدما به خاطر کسی که دوسش دارن تغییر نمیکنن

نه

مثلا تو اگر ب حجاب اعتقادی نداشت باشی ولی کسی ب زور سرت کنه خوشت میاد؟!

یا مثلا دلت بخاد میکاپ کنی ولی بگه حق نداری

یا شعل داشته باشی ولی بگه من دوست ندارم کار کنی بشین توخونه

هیچ کس از حرف زور خوشش نمیاد

ما آدما رو میبینیم و میسنجیم ک آیا مطابق معیار ما هستن یا نه

اگر نباشن باهاشون وارد رابطه نمیشیم

نه که وارد رابطه شیم بعد عوضشون کنیم

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
نه مثلا تو اگر ب حجاب اعتقادی نداشت باشی ولی کسی ب زور سرت کنه خوشت میاد؟! یا مثلا دلت بخاد میکاپ ...

افرین

همه فقط دوست دارن همدیگرو تغییر بدن

2706