2752
2734
عنوان

از خودم متنفرم ..توضیح دادمش

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 33 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همشون خداروشکر درست شدنیه ، هممون قشنگیای خودمونو داریم فقط باید پیداش کنیم .

پول هم که هرچی بدبختیه از نداشتن اون میاد🥴

از طرف دیگه دانشمندم بشی پدر و مادر یه چیزی دارن که سرکوفت بزنن پس خودتو نباز با انگیزه ورزش کن تا روحیه ت کم کم عالی باشه ، میدونم که میتونی💚

قشنگممم نصف چیزای حتی بیشترش مربوط به وزن و اندام بود که خب با پولی که جمع کردی میری باشگاه حل میشه دیگه...غیر اون پیاده روی صبح داشته باشی واسه چربی سوزی خوبه...به غذا توجه کن...و اینکه اوایل خب ببحالی میاره چون عادت نداری ولی به مرور واست اکی میشه عزیزم...اینکه اکی میشه تقریبا تمام مشکلاتی که الان گفتی حل میشه...بعد میتونی پول جمع کنی بری شامپو و ماسک موهای خوب بگیری هرچند که با مواد ارگانیک هم میتونی به نتیجه دلخواهت تا حد زیادی برسی...اینکه این همه غصه نداره!🥺🫂

خب وقت شروعه

از رژیم شروع کن روزی یک ساعت پیاده روی برو من خودم با رژیم و پیاده روی ۱۶ کیلو کم کردم

تا کجا درس خوندی؟ برو شهر اطراف بزرگسالان ثبت نام کن یا مجازی بخون حضوری امتحان بده راستش دقیقشو نمیدونم بعد دیپلم برو سرکار و..

آروم آروم تغییر بده شرایطو

2706