2752
2734
عنوان

از خودم متنفرم ..توضیح دادمش

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 33 پست
چشم برام دعا کنین شرایطم درست شه

اگه لاغر بشی خیلی عاشق خودت میشی باور کن من بیشتر کیلو اضافه وزن نداشتم تقریبا هفت هشت کیلو لاغر کردم از خوشحالی هرروز به خودم نگا میکردم توی آینه قربون صدقه خوشگل بودنم میرفتم چون لاغر باشی ظاهرت ناز تر دیده میشه رژیم کار سختیه اگ واقعا نمیتونی برو دکتر تغذیه یه نفر مثل شما بود توی مدرسمون درعرض یک سال عین باربی شد فقط رفت دکتر تغذیه براش ورزش هم نوشت

اگه لاغر بشی خیلی عاشق خودت میشی باور کن من بیشتر کیلو اضافه وزن نداشتم تقریبا هفت هشت کیلو لاغر کرد ...

پولشو ندارم خانوم

ولی تصمیم گرفتم هر جور که شده خودمو 

درست کنم چون بینهایت خستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پولشو ندارم خانوم ولی تصمیم گرفتم هر جور که شده خودمو  درست کنم چون بینهایت خستم...

درکت میکنم منم مثل تو پدر بداخلاقی دارم تازه مادرمم مریضه اونم خیلی اذیتمون کرده ولی من اینو دیر فهمیدم امیدوارم تو مثل من نشی اینو بدون حتما بهش عمل کن خواهرانه نصیحتت میکنم فک کن پدر ومادر نداری کسایی که تو براشون اهمیتی نداری چرا امیدت به توماس اول امیدت به خدا باشه بعد خودت زندگیتو خودت باید درست کنی منتظر کسی نمون حتی شوهر چون این دوره زمونه اگ توخوشگل نباشی پولدار نباشی کسی تحویلت نمیگیره ظاهرتو درست کن  به خودت برس درحین همین کار درستو بخون دیپلم خیلی مهمه حتما بگیر چون بخای توی یه شرکت کارکنی یامنشی شغل درست حسابی دیپلم باید داشته باشی اشتباه نکن منم نگرفتم الان با بیست و شش سال میخام برم ادامه بدم بگیرم اینکارو کن بعد میبینی چقدر زندگیت قشنگ تر میشه