2733
2734
عنوان

سرگذشت من خیلی پرچالشه

105 بازدید | 11 پست

سلام. من ۶ سال طوفانی رو تو زندگیم پشت سر گذاشتم. پر از سختی و چالش. پر از از دست دادن. سالهای قبل اونم دست کمی نددرن.  احساس میکنم از زندگیم ‌یه رمان خوب در میاد. دست به قلمم خوبه‌ به نظرتون بنویسم خوبه؟ یا سو استفاده محسوب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیخوام اطرافیانم فکر کنن از اتفاقایی که برام افتاده سو استفاده کردم. مثلا از بیماری مادرم

نه عزیزم چه سو استفاده ای زندگی ته دیگه زندگی ای منم انقد پیچیده اس کل شو بگم تلاش یک دختر شاد و پر انرژی،با استعداد برای یه  زندگی خوب ولی از همون اول باهاش بدرفتاری میشه ادامه میده کم نمیاره دقیقا برای زندگی متاهلی شم همینطور میشه و مدام در حال تلاش برای درست کردن ولی دوباره شکست الانم خدمت شمام باز هم دارم تلاش مو میکنم آخرش اگه یه خوشبختی بزرگ و رسیدن باشه قشنگه🥲

نه عزیزم چه سو استفاده ای زندگی ته دیگه زندگی ای منم انقد پیچیده اس کل شو بگم تلاش یک دختر شاد و پر ...

برای شما هم پر چالشه. داستان منم دختریه که با اینکه خیلی نازک نارنجی و لوس بوده و تو پر قو بزرگ شده ولی دست روزگار باعث میشه کلی بلا تحمل کنه کلی آسیب ببینه. و اون موقس که میفهمه خیلی قویتر از اوتیه که خودش و اطرافیانش فکر میکردن.