2733
2734

من یه پسر دارم شش سالشه از یک سالیگیش میخوام اقدام کنم برا دومی هنوز که شش ساله جرات نکردم و هر سال میگم سال بعد واقعا چی باعث میشه از بچه دار شدن بترسم 

درحالیکه بچم یه ساعت نباشه سکته میکنم از تنهایی میشینم گریه میکنم از خونه میترسم یه جورایی از وجودش احساس امنیت میکنم اگه یه روز پسرم بره پی زندگیش شوهرم فوت کنه چی تک تنها کنج خونه میپوسم 😭

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندانم در پناه حق برای سلامتیشون صلوات بفرستید💗💗💗

منی که با یه بچه ۳ ساله اقدام کردم برای بچه دوم نمیتونم دلیلی ارائه بدم.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این فکرا چیا من فقط از مریض شدن بچه میترسم وگرنه چنتا میاوردم این یدونه دهنمو سرویس کرده کامل.همین امروزم آزمایشگاه بردمش

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

وقتی کار رو به خدا بسپاری دیگه ترسی نداری با توکل به خدا ان شاءالله بچه های سالم صالح عاقبت به خیر داشته  باشی اقدام کن.

فک کن یه نی نی کوچولو ان شاءالله بغلته شیرین تر از اینم هست😍

منی که با یه بچه ۳ ساله اقدام کردم برای بچه دوم نمیتونم دلیلی ارائه بدم.

بنظرم اوضاع اقتصادی بد باعثشه بچه ها خیلی پرتوقع شدن همه چی میخوان با اینکه بعضیاشو نتونستم براورد کنم خیلیاشو کردم بازم حس میکنم در اینده از پس مدرسه دانشگاه و هزار تا خرجش برمیام؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واسه شما حتما دومی و سومی لازمه 

ببین من بچه ندارم و نمی‌خوام چهل و یک سالم هم هست 

ولی اگر بچه داری که خدا حفظش کنه اثرات مخرب تک فرزندی خیلی زیاده ، خیلی 

هم واسه والدین و هم واسه بچه 

شما که خودت هم داری میگی 

ببین چی به سر اون بچه ای میاد که نتونه یک روز بره دنبال آرزوها و رویاهاش که نکنه مادر و پدرش اذیت بشن 

اومدیم و خواست بره یک گوشه دنیا که حتی موبایل نبود 

بچه عصای پیری نیست 

بچه سرگرمی و اسباب بازی و گوگولی نیست 

بچه ابزار پر کردن تنهایی نیست 

درست و غلط وجود نداره. بسته به شرایط، شما تصمیم گیرنده هستید.

گرچه به من ارتباطی نداره، ولی برای آرامش فرزندتون و خودتون ، دلیلتون برای بچه‌دار شدن  "از تنهایی درآمدن" و "در پیری تنها نموندن" نباشه.

.
منم دوس دارم بچم خواهروبرادرداشته باشه وخونم درآینده شلوغ باشه ولی خداهمه بچه هاروحفظ کنه ادموپیرمیک ...

با ماهی سی چهل تومنم نمیشه از پسش براومد به قوا معروف حقوق زیادیه بنظر ولی سه نفر ادمیم خرج ماشین خونه وسایل خریدن دکتر پس انداز اینده اینا چی پس واقعا هیچی نمیمونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست و غلط وجود نداره. بسته به شرایط، شما تصمیم گیرنده هستید. گرچه به من ارتباطی نداره، ولی برای آر ...

ولی من واقعا میترسم دوس دارم دورم ادم باشه تو نمیترسی از تنهایی میخوام همدمم باشن خب چون هیچکسو جز اونا ندارم دلم به دیدنشون خوش باشه 😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بنظرم اوضاع اقتصادی بد باعثشه بچه ها خیلی پرتوقع شدن همه چی میخوان با اینکه بعضیاشو نتونستم براورد ک ...

بچت الان شیش سالشه خرجی نداره ان چنان

بزار وقتی بزرگ و دبیرستانی شد می فهمی که یک بچه چقدررر خرجش زیاده و بخاطر فضای مجازی و جو نسلش اگه کمبودی داشته باشه نمیتونی تصور کنی که چقدررر بیشتر از نسل ما ضربه میبینه

به نظر من نیار واقعا صدت رو بزار رو این بچت اینده ب این رو تضمین کن 

بخدا میدونم الان درک نمیکنی چی میگم مثل مامانم که وقتی بهش میگیم چرا مارو اوردی میگه خواهر برادرت خرجی انچنان نداشتن نمیدونستم دراینده اینقدر خرج زیاده هیچ درکی از بیست سالگیتون نداشتم

2706