2733
2734

چیزی که شوهرم تعریف کرده 

تو یک مهمونی بودیم اونموقع مجرد بوده شوهرم 

بعد دختر خاله ام متاهله میان خونه پدرشوهرم 

ما هم اونجا دعوت بودیم یادمه اون روز 

خلاصه دختر خاله ام میاد تو شوهرم حتی جلو پاش بلند میشه اما ایشون با همه سلام می‌کنه از دور..اسم میاره 

مثلاً میگه فلانی خوبی و...

با شوهرم که جلوش بلند شده سلام و احوالپرسی نمیکنه .

من خودمم کمی یادمه که اون روز حتی کمی یادمه فکر کنم با خودم فکر کردم چرا دختر خاله ام به همه سلام کرد به فلانی (شوهر الانم..البته اونموقع حتی نامزد هم نبودیم) سلام نکرد با اینکه جلوش بلند شده بود 

الان چندین سال میگذره شوهرم هیچ وقت با دختر خاله ام که فامیل خودشم هست و زن بزرگیه نه سلام می‌کنه نه خداحافظی 

دختر خاله ام بارها از من گلایه می‌کنه 

میگه زشته تو جمع تو همه جا چرا به همه سلام می‌کنه غیر من ..همه میگن اینا دشمنیشان سر چیه 

منم میگم جریان اینه 

دختر خاله ام می‌گه من اون روزو اصلأ یادم نمیاد اگرم بوده حتما حواسم نبوده چرا اینجوریه شوهرت 

چقدر کینه ای! 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

همه اینجا از صمیمیت شوهراشون با دخترخاله ها شاکین برو خدارو شکر کن 😂😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740

والا شوهر ودختر خاله قبلا حتما مسئله داشتن مشکوکن

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
چقدر کینه ای! 

شوهرم سر سلام و اینا خیلی کینه به دل میگیره 

فقط رو این موضوع حساسه 

مثلا سلام کنه جوابش ندن

یا کسی سلامش نکنه 

مگر معجزه بشه دیگه با اون شخص سلام کنه

یا جواب سلامش بده

دم شوهرت گرم اخلاقش مث منه با هرکسی مث خودش مگ کمتریم

شوهرم سر سلام و اینا خیلی کینه به دل میگیره 

فقط رو این موضوع حساسه 

وگرنه فحشش بده میبینی فراموش کرد 

مثلا سلام کنه جوابش ندن

یا کسی سلامش نکنه 

مگر معجزه بشه دیگه با اون شخص سلام کنه

یا جواب سلامش بده

کینه ایه شوهرت؟

اصلا معلوم نیست گاهی سر چیزها کوچیک از بقیه کینه بزرگ به دل میگیره گاهی مسالی که واقعاً باید کینه به دل بگیره رو می‌بخشه اصلا نمی‌دونم چجوریه

همه اینجا از صمیمیت شوهراشون با دخترخاله ها شاکین برو خدارو شکر کن 😂😂

عزیزم اینکه سلام نمیکنه بدتره

بقیه فکر می‌کنن اینا چی بینشان هست یا بوده 

صدتا حرف پشت سرمان می‌افته