2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
احتمال زیاد بارداری .من یک هفته مونده بود به پریودم که با بی بی چک فهمیدم باردارم.

خیلی علایم بارداری دارم،

ازدرد پریودی که داشتم به بارداری شک کردم،

اخه همه میگفتن قبل موعد بیبی مثبت نمیشه

خیلی علایم بارداری دارم، ازدرد پریودی که داشتم به بارداری شک کردم، اخه همه میگفتن قبل موعد بیبی مث ...

چرا میشه. من دقیقا ۷ روز مونده بود که احساس خواب آلودگی میکردم سینه هامم حساس شده بود .رفتم بی بی خریدم هاله ی کم رنگ انداخت .فرداش هم دوباره گرفتم بازم هاله انداخت . دیگه آزمایش دادم مثبت بود . تازه آزمایش هم که دادم ۴ روز هنوز مونده بود به تاریخ پریودم . یعنی هنوز عقب ننداخته بودم. تازه فقط یه بارم اقدام کردیم. دقیقه ۴ روز بعد پریودم که تموم شد رابطه داشتم و با همون یه بار مثبت شد. یعنی ۱۵ روز بعدش که بی بی زدم مثبت شد

چرا میشه. من دقیقا ۷ روز مونده بود که احساس خواب آلودگی میکردم سینه هامم حساس شده بود .رفتم بی بی خر ...

بچتون دختر شد یا پسر؟

منم ۵ روز مونده ولی حتی هاله نیست کاملا پررنگه،

شوهرم میگه الکیه باردار نیستی، حتی باهام شرط بسته، ولی من علایم دارم، هرلحظه احساس میکنم پری میشم، بارداری اولمم دقیقا اینجوری بودم

2706