2733
2734
عنوان

زندگی متاهلی چقدر مزخرفه

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 75 پست
شوهر منم فکر نیکنه همیشهذحق با اونه در صورتی که واقعا اینجور نیست خیلی بد تربیت شده متاسفانه ما ادم ...

تاپیک منم بخون

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهر من اصلا ادمی نیست که بشه بهش تکیه نکرد مسولیت پذیر نیست بلد نیست چجور از بچه مراقبت کنه گوش شنو ...

خیلی سخته.من همه کاری کردم ک شرایط درست بشه ولی خب متاسفانه نشد

باید تصمیم جدی بگیری یا روشتو عوض کن و بزن به بیخیالی یا ادامه نده بخوای ۴سال دیگه جدابشی الکی عمرتو ...

من زده بودم به بیخیالی این مدت فقط خرج میکردم به خودم میرسیدم

اینم یهو بحث رو برد روی بچه

من از ازدواجم تا الان ارامش نداشتم فقط منتظرم دخترم بزرگتر شه یکم راحتتر بشم

باید تصمیم جدی بگیری یا روشتو عوض کن و بزن به بیخیالی یا ادامه نده بخوای ۴سال دیگه جدابشی الکی عمرتو ...

انواع روش ها رو امتحان کردم تهدید قهر دعوا خوش رویی

ولی نهایت بکی دو هفته جواب گرفتم 

والا زایمان بچه بزرک کردن کارزنه چرا مردا تصمیم میگیرن چه تعداد بچه داشته بشن مگه کشکه

متاهلی سخته خودم مجردم انقد بیماری دارم که ازدواج که هیچ درارزوی مرگم زندگی کلا گوهه

ای جان.منم پسرم ۴سالشه.ولی توافقی قرارشد نصف هفته بامن باشه نصف بقیش بامامانش.حداقل کمترآسیب ببینه

شوعر من اصلا منطق نداره میگه جدا بشی نمیزارم دستت به بچم برسه

جالبه تا توی خونه اس مدام من پیش بچه ام ولی حرف جدایی میشه میگه بچه رو بهت نمیدم

منم امروز گفت خودتو بچه رو نمیخوام فقط ارامش میخوام

2706