2752
2734

دوسال ازدواج کردم شوهرم خیلی مرد خوبیه خیلی روشن فکره هوامو داره من شاغلم اصلا حساس نیست رو غذا هرچی باشه میخوره پشتمه آذادم گذاشته و اصلا گیر نیست و همیشه مشوقمع من عاشقشم هرکاری بخواد بکنه اول از من اجازه میگیره و همیشه تو جمع از من تعریق میکنه اما پولدار نیست کارمنده رسمیه هیچی برام کم نداشته خودش عروسی و خرج بخشی از وسائل جهاز و داد ۲۵ سالشه منم کارمندم هرچی درمیارم جمع میکنم تا خونه بخریم زیاد خرج نمیکنم مستاجریم ماشین هم نداریم حالا دختر عمه م که نه سواد داره نه زیبایی خاصی با یه بانکدار پولدار شوهر کرده و طرف توپه وضعش مادرمم میگه چرا تو به شوهرت رفتی این همه سواد و پول داشتی حالا تو باید خرج اینو بدی راستیتش منم از شوهرم سرد شدم کمی شوهرم قبل عقد خیلی مخمو زد حرفای مادرم اذیتم میکنه همه فامیل هم سرزنشم می‌کنن میدونم خودم رفتم ولی دیگه....

شاهنامه اخرش خوشه

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به نظر من که خیلی هم وضعت خوبه گلم، مگه تو زندگی دخترعمه ات هستی شاید ایشون همسرتون یه عیبی داشته باشه إن شاالله شوهر ایشون هم مثل همسر شما خوب باشند.

همسرت با تعریف هایی که کردی مرد خوبی هستش تو این زمونه مرد با اخلاق سخت پیدا میشه پول میاد اما اخلاق بد درست نمیشه شما هم پس انداز میکنید خونه می‌خرید.

می‌دونی چقدر آدم دیدم که شوهراشون پولدار اما خانم لنگ یه پول شارژ یا هزینه دندونپزشکیه 

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
اره بخدا من خونه پدرم خیلی بدبختی داشتم درسته الان پول نداریم ولی خیلی کنار شوهرم آرامش دارم

بخدا هیچی آرامش نمیشه به زندگیت و شوهرت بچسب  و با هم بسازیدش از کجا میدونی دخترخاله ات شوهرش چطوریه.

به نظر من که خیلی هم وضعت خوبه گلم، مگه تو زندگی دخترعمه ات هستی شاید ایشون همسرتون یه عیبی داشته با ...

مادرم توقع نداشت با یه آدم وضع معمولی شوهر کنم خیلی خواستگار پولدار داشتم الان مستاجرپ غصه میخوره میگه همه دخترای فامیل تو شاسی بلند شوهرشونن تو با اسنپ میری میای 

فدای سرت تو هم هی از شوهرت و ویژگی های خوبش تعریف کن.

من آنقدر دیدم خانمه شوهرش داغون اما آنقدر خانم جلوی جمع به شوهرش عزت می‌زاره میگه آقای فلان آقای فلان همه شوهرش رو همینطور صدا میکنند چندساله. و چه عزتی بهش می‌زارن.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!