2733
2734

ماه آخر بارداری هستم و بچمم پسره، مامانم میگ حتی یک ساعت هم نباید تنها بمونی چون روند زایمان پسر به سرعت اتفاق میفته...

واقعا درست میگ؟ 

آخه نمیشه ک

والا چنین چیزی نشنیدم ، روند زایمان هم خیلی کنده مخصوصا بچه اول 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه بابا چه کاریه هر چه قدر هم سریع باشه باز دو ساعت طول میکشه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

من چنین چیزی نشنیدم.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

نه 

من سر بچه قبليم دو روز تو بيمارستان بودم روز سوم زايمان كردم 🤣

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2740

پسرم تا ۴۱ هفته دنیا نیومد.

ولی اینجا دیدم ۳۴ هفته هم زایمان پسر داشتن.

حالا روندش زودم باشه اسنپ میگیری میری بیمارستان.

ساک و وسایل رو آماده بذار.

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
طبیعی اوردی؟ چرا سزارین نکردن

اره 

نميدونم والا دكترم اجازه نميداد 

بيمارستانمم خصوصي بود 

دكترم ميگفت من بخاطر پول شكم طرفو نميشكافم تو ميتوني زايمان كني 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
مامانم خودش دوتا دختر آورده فک میکنه پسر خیلی زود میاد

مامان من دوتا دختر یک پسر طبیعی اورده.

میگه زایمان دختر درداش زیاده میزنه به لگن و کمر آدم ولی داداشم با اینکه ۴ کیلو بوده راحت زایمان کرده.

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
پسرم تا ۴۱ هفته دنیا نیومد. ولی اینجا دیدم ۳۴ هفته هم زایمان پسر داشتن. حالا روندش زودم باشه اسنپ ...

من ٤٢هفتگي دنيا اومد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40