2737
2734

بله شده

برای سنجش تغییر شکل سلولی بود 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جواب چی اومد براتون و عبارت دقبقی که توی جواب آندوسکوپی نوشته بودند رو یادتون هست ؟

عبارت دقیق رو نه

ولی پولیپ معده ام از نوع خطرناک نبود. یه نمونه دیگه هم بود که جوابش این بود که آتروفی خفیف داره معده 🤦🏻‍♀️

جواب شما اومد؟ 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
عبارت دقیق رو نه ولی پولیپ معده ام از نوع خطرناک نبود. یه نمونه دیگه هم بود که جوابش این بود که آتر ...

نه نیومده منم خیلی نگرانم قسمت اثنی عشر من بود . ده سال هست هرچی میخورم دور از جون فوری گاز معده میگیرم وحشتناک بعدش ورم دارم و لاغر نمیشم دو سه ماه هست تپش قلب و فشار بالا گرفتم بعدش احساس گیر کردن توده در گلو و سنگینی سر دل ....خیلی نگرانم 

2740
نه نیومده منم خیلی نگرانم قسمت اثنی عشر من بود . ده سال هست هرچی میخورم دور از جون فوری گاز معده میگ ...

اثنی عشر زخم بود؟

میکروب معده نداشتی؟

نترس چیزی نیست انشالله. منم این علائمو داشتم. اون حس توده توی گلو بخاطر ریفلاکس هست. مری التهاب پیدا کرده. باید آنتی اسید و سوکرالفیت بخوری. اگه میکروب داری درمان کنی. البته دکتر همه اینا رو انجام میده و تجویز میکنه. دیگه بعدشم خیلی مراعات کن از لحاظ خورد و خوراک