2733
2734

دوستان یه مشکل دارم از اول روحیه حساسی داشتم خیلی خودخوری کردم تو همه چیز حالا روح و روانم بهم ریخته مدام بی دلیل استرس دارم دلهره و نگرانی و دلتنگی میاد سراغم یه لحظه استرس میگیرم دیگه کنترل بدنم از دستم خارج میشه یهو حالم خراب میشه حمله ی پانیک بهم دست میده 😭😭😭خانما روزا حالم خوبه حتی روزا خواب راحتی هم دارم ولی شبها تو خواب دچار حمله پانیک میشم یهو از خواب میپرم و میبینم نمیتونم نفس بکشم نمیتونم حرکت کنم به سختی میگذزه روزهام حالم خرابه🥺 دلم پره خیلی احساس تنهایی دارم دکتر هم رفتم و دارو داده تا حدودی بهتر شدم ولی این حمله پنیک لعنتی دست از سرم برنمیداره توروخدا هر کس میدونه تجربه ای راه حلی در راه خدا کمکم کنه راهنماییم کنع از زندگی بریدم ۲۷ سالمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روزانه چند بار ....اگه تونستی ۵ بار

۱۵ ثانیه از بینی نفس بکش

۱۵ ثانیه از طریق دهان نفس رو بده بیرون بصورتی که لبت غنچه بشه و صدای او بده نفست

به حمله پانیک خیلی کمک میکنه تجربه کردم

آي ام تعليقي🙃كاربر ٩٦ 
2731

روزا هر طور شده خودمو مشغول میکنم تا کمتر استرس و بی قراری بیاد سراغم حالم روزا بهتره ولی نمیدونم اخه این شب چی داره که من اینجوری میشم خواب که میرم یهو تو خواب حس میکنم دارم میمیرم و قلبم داره خاموش میشه یهو میپرم بدنم انگار دچار برق گرفتگی میشه گزگز لرزش تپش قلب انگار فلج میشم 

دارو به مرور خوب میکنه اگ دیدی خوب نشد باز برو دکتر و این ک پانیک فقط با بی خیال شدن خوب میشه

بخدا دارو میخورم هی تلاش هم میکنم بیخیال باشم مشکل خاص و حادی هم ندارم ولی میدونی تو گذشته خیلی سخت گیری کردم خودمو داغون کردم الان حس میکنم یه غم و ترس بزرگ تو دلمه ولی نمیدونم چیه همش ترس دارم 

روزانه چند بار ....اگه تونستی ۵ بار ۱۵ ثانیه از بینی نفس بکش ۱۵ ثانیه از طریق دهان نفس رو بده ب ...

بلخشید یعنی ۱۵ ثانیه مدام نفس بکشم یا ۱۵ ثانیه نفسم رو نگه دارم؟ شما تجربه حمله پنیک رو داشتید؟میشه از تجربه اتون بمنم بگید چجور شد خوب شدید

دارو چی بهت داده ,؟ همه رو قطع کن یک ماه اس سیتالوپرام بخور یه هفته اول نصف شروع کن بعد شبی یکی هیچ ...

دارو پرپرانول و سیتالوپرام داده الان سیتالوپرام رو خوردم یه هفته ای میشه میخورم فرق چندانی نکردم اس سیتالوپرام بااین فرق داره یا همینه؟

دارو پرپرانول و سیتالوپرام داده الان سیتالوپرام رو خوردم یه هفته ای میشه میخورم فرق چندانی نکردم اس ...

اس سیتالوپرام یکم فرق داره و بهتره به نظر من سینالوپرام واسه من بی فایده بود

پرانول مال تپش قلبه 

البته باید یک ماه بخوری هر شب تا نتیجه ش رو ببینی 

اس سیتالوپرام یکم فرق داره و بهتره به نظر من سینالوپرام واسه من بی فایده بود پرانول مال تپش قلبه&nb ...

عزیزم ممنونم که جواب دادی شماهم حمله پانیک داشتید؟ بالا حرفهامو میشه بخونی🙏🙏🙏حالم خیلی خرابه شب که میشه داغون میشم کل بدنم شروع به لرزش میکنه یه حالت بی قراری و آشفتگی میاد بهم صبح که میشه میزون میشم

اس سیتالوپرام یکم فرق داره و بهتره به نظر من سینالوپرام واسه من بی فایده بود پرانول مال تپش قلبه&nb ...

منم سیتالوپرام میخورم هیچ فایده ندیدم البته یه مقدار دلتنگی و بی قراریم کمتر شده ولی اون حمله وحشتناک برطرف نمیشه یه مدتم سرترالین خوردم استرسمو بیشترهم کرد

عزیزم ممنونم که جواب دادی شماهم حمله پانیک داشتید؟ بالا حرفهامو میشه بخونی🙏🙏🙏حالم خیلی خرابه شب ک ...

خوندم عزیزم من وسواس فکری شدید به علاوه ی افسردگی و حمله در حین عصبانیت بهم دست میداد که نفسم در نمیومد

دوست برادرم پزشکه بهم پیشنهاد اس سیتالوپرام داد و من همیشه دعاش میکنم الان بعد از دوسال استفاده وسواس فکری به شدت کم شده افسردگیم قطع شده و حمله بهم دست نمیده خداروشکر فقط ۷ کیلو اضافه وزن پیدا کردم چون من کاهش اشتها عصبی داشتم 

2706