2733
2734
عنوان

شده به همسرتون بی علاقه بشین

156 بازدید | 16 پست

من خیلی دوسش داشتم وقتی ازدواج کردیم ولی انقد اذیت شدم توزندگیش الان حس میکنم زوریه وبه خاطربچه هامه وعلاقه ای ندارم به نظرتون چیکارکنم خیلی اذیت میشم دکترهم رفتم بهم قرص افسردگی داد 

من الان تو همین حالم کلا فقط بخاطر پسرم زندم

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
پس چرا ازدواج کردی من الان دوساله اینجورم

چون مرد ایده الیه 

ازدواجم عقلانی بود یعنی نه اینکه دوسش ندارم، ولی عاشقشم نیستم 

ولی هر دختری ارزو داره همچین مردی کنارش باشه

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
2706