2733
2739
عنوان

تو جمع خیلی بهم برخورد

631 بازدید | 37 پست

به نظرتون با این ادم چطوری برخورد کنم؟ 

تو یه جمعی نشسته بودیم یکی از فامیل دخترش خوشکل بود گفتم حیفه دخترت اینو ب روستا عروس نکنی بعد.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همشون چون از روستا بودن فاز گرفتن ک روستایی ها همشون خوشگلن و چه از روستایه مابهترو.. 

فاز نگرفتن اونام مثل تو ناراحت شدن و حق داشتن واقعا‌حرفت زشت بوده

سال۱۴۰۳به هم میرسیم و عقد میکنیم:) ومخالفتای بابام تموم میشه..از ته قلبت یه صلوات یا هرچیزی که میدونی ممکنه برام جواب بده بفرست یا بهم بگو.. امیدوارم انرژی مثبتش دوبرابر به خودت برگرده:)
همشون چون از روستا بودن فاز گرفتن ک روستایی ها همشون خوشگلن و چه از روستایه مابهترو.. 

خب حق داشتن عزیزم حرفت اصلا درست و به جا نبود 

اتفاقا اونا باید ناراحت باشن به نوعی توهین کردی

مگه روستایی ها چشونه؟

2740

ببخشید ولی بیشعورانه بود این حرف 😑

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        

پربازدید امشب🤔

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
بخدا منظورم این بود ک حیفه شه تو روستا باشه ازش تعریف کردم چون روستاشون خیلی جا پرت و داغونیه

ایندفعه گذشته دفعه بعد تو جمع بیشتر شنونده باش عزیزم ب نفع خودته اعصابت. اروم تر میشه

سال۱۴۰۳به هم میرسیم و عقد میکنیم:) ومخالفتای بابام تموم میشه..از ته قلبت یه صلوات یا هرچیزی که میدونی ممکنه برام جواب بده بفرست یا بهم بگو.. امیدوارم انرژی مثبتش دوبرابر به خودت برگرده:)
2706