2737
2734
عنوان

خانم های مذهبی لطفابیاید

196 بازدید | 24 پست

برای تربیت فرزندانتون چه کاری انجام میدید؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

هنوز دو سالشه

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم آدم باید اول خودشو تربیت کنه 

چون بچه حرفیو ک میزنیم گوش نمیده 

رفتار مارو میبینه 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁
هنوز دو سالشه

بچه از زمان بارداری مراقبه احتیاج داره

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2740
کتاب های دکتر عباسی ولدی رو خوندم و طبق اونا پیش میرم 

چه خوب

خودم رو آدم درستی نمیدونم ولی حتما ایامش رو رعایت میکردم که قمر در عقرب و اول و آخر ماه قمری نباشه برای بارداری . هم من هم شوهرم وضو و بسم الله الرحمن الرحیم میگفتیم. سر بارداری سوره والعصر رو برای آروم شدن بچه زیاد میخوندم. اعمال مذهبی و واجب هم سرجاش بود. دخترم الحمدلله هشت سال و هشت ماه که به سن تکلیف رسید نماز و روزه اشو گرفت امسال و بچه خوبیه و حجابشم کامله . پسرمم فعلا کوچیکه در حد بسم الله گفتن قبل غذا بلده و اینکه یبار بهش گفتم اذان میدن آهنگ گوشیتو قطع کن الآن هرموقع اذان میدن آهنگو قطع میکنه صبر میکنه تموم بشه . باید از کوچیکی تربیت دینی شروع بشه و به خودمون بیشتر نگاه میکنن.

2706