2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم حتما کولیک داره برو دکتر قطره بده.

من گریپ میکچر خارجی و کولیکز میدادم خیلی خوب بود

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

دلشو با روغن زیتون جهت عقربه های ساعت ماساژ بده و چرب کن بعد با ی چیزی ببند گرم کن

اگه شیر خودت میخوره زنیان و زیره رو دم کن بعد هر وعده غذایی ی استکان بخور ی قاشق چایی خوری هم ب بچه ات بده

سعی کن خودت چیزای نفاخ نخوری

حالت دوچرخه پاهاش فشاره بده تو شکمش بعد ول کن

براش صدای سشوار یا صدای جارو برقی بذار

خدا جونم می دونم هوای زندگیمو داری .خدایا خودت پشت و پناه خانوادم باش و عاقبت بخیرشون کن .یا امام زمان پسرهام نذر یاری قیام شما هستن اقا جان🥰😍
عزیزم حتما کولیک داره برو دکتر قطره بده. من گریپ میکچر خارجی و کولیکز میدادم خیلی خوب بود

دکتر چند روز دیگ نوبت داره این قطره ها کدومش بهتر تورو خدا بگو میدم شوهرم الان بخرع

2706