2733
2734
کنکور قبول بشم  رشته دلخواهم لاغر بشم  ی بار برای مسافرت برم مکزیک😂 یدونه ارزوی نسبت م ...

پاتر هد هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

..........................................................................................................................................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بزرگترین دعا و خواستم از خدا سلامتی کامله و آرزو اون چیزی ک میتونه تخیلی هم باشه رو شامل میشه یه خواسته ی محال.... من آرزوم اینه که صلح در جهان بر قرار بشه و من تو گروه لوفی باشم و برم دور دنیا رو بگردم

ازدواج کنم  از مجردی خستم هر کاریم ک بگی کردم نذر و نیاز هرچی ولی بختم باز نمیشه ک نمیشه بخدا ...

انشاللا خدا بهترینارو برات قسمت کنه

..........................................................................................................................................
بزرگترین دعا و خواستم از خدا سلامتی کامله و آرزو اون چیزی ک میتونه تخیلی هم باشه رو شامل میشه یه خوا ...

چقدر شما ادم خوبی هستیددد

2706