2737
2734
0 پست

بگین چجوری فقط 

منظورم خانوماییه ک هیچ منبع در آمدی ندارن ،چجوری به درامد رسیدن و تونستن دخل و خرجشونو مدریت کنن با بچه بنظرم سخته

اگه پشتوانه نداشته باش

مثلا یهو از یه زندگی که یه نفر دیگه صفر تا صد هزینه شو  یکی دیگه میداد ،رفتن تو زندگی ای که مسئولیت بچه و زندگی و هزینه ها با خودشون بود

چند سال طول میکشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میشه بگی چجوری زود خودتو جمع و جور کردی من خیلی از این مسیر میترسم و بخاط همین با یه ادم بدی که دوس ...

خب راستش قبل از طلاق هم بیشتر مسئولیت  بچه و زندگی رو دوش خودم بودم 

و اینکه باید بالاخره یه راه درآمدی داشته باشی ...

و همین که از لحاظ روحی و روانی هم قوی باشی و خودت رو نبازی  این خییییلی مهمه .......به هر حال این مسیر مخصوصا  تو جامعه ما سختی های خودش رو داره ،ولی باید بشینی دو دو تا چهار تا کنی  که کدوم کفه ترازو سنگین تره و هر وقت به عقب نگاه میکنی ،از تصمیمت پشیمون نشی 

تمایل داشتین پیچ زندگی سالم سوده هروی رو فالو کنید عالیه برای این موارد خیلی ها هم نتایجشون رو میگن که کلا از نو زندگیشون احیا شده 

عزیزم چرا وقتی میتونی تو خونه درامد داشته باشی انجام نمیدی؟

اگ بدونی ی کاری هس ک تو خونس میتونی باهاش خرج خودتو در بیاری رفته رفته حقوقتم زیادتر میشه انجامش میدی؟

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم