2752
2734
عنوان

آبجیمو میخام😭😭

564 بازدید | 40 پست

دو هفتس ب دنیا اومده مامانم نزاشته ی دل سیر بغلش کنم و ببوسم تا میرم پیشش بغلش کنم یا میگه خوابه ولش کن بچمو مغزش داغون میشه تو خواب بوسش میکنی

یا میگه شیر میخوره ولش کن راحت باشه

وقتاییم ک بیداره و شیر نمیخوره تا میرم پیشش مغزمو میخوره هی میگه برو سر درست

امروز ی دعوای اساسی کردم باهاش سر همین ینی چی هی مجبور میشم قایمکی وقتی نیس برم بوسش کنم😑بهش گفتم بیزارم از خودت و دختر زشتت دیگه بمیرمم نمیام پیش توی بی لیاقت😭الان از عصر نرفتم پیش آبجیم دلم براش تنگ شده هی تو اتاق خودم گریم میگیره😐

مگه مردم نوزاد ندارن ینی همش رو زمینه؟کلی انتظار ب دنیا اومدنشو کشیدم الان زنیکه نمیزاره ازش لذت ببرم😭اشکم دراومده دو هفته تمام هی نمیزاره بغلش کنم بوش کنم 

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالته گلم؟

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
2731

خوندم ابجو میخوام 🤣🤣

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        

عزیزم بچه دو سه ماه اول بهتره غیر از بغل مادر بغل نشه تا جای ممکن

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
با مادرت بد حرف زدی برو ازش معذرت بخواه

ولم کن بابا خودش میدونه چقد ابجیمو دوس دارم نمیزاره ی لحظه بغلش کنم

امروز تا میخاستم بردارم بغلش کنم فورا از تو بغلم کشیدش گف باید شیر بخوره

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏

مطمئنی نامادریت نیست که بهش میگی زنیکه!

یه بچه نوزاد اینهمه جنگ و گریه داره؟! مگه بچه خودت ازت جدا کردن

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
2706