2737
2734
عنوان

هلاک سلیقه شوهرم تو خرید شدم 🤣🤣🤣(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 121425 بازدید | 685 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امضات♥️♥️

🫂🌹

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

دستش درد نکنه ، چ اندام خوبی 

زیر مانتو سنتی بپوشی خوبه

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2740
چه کاری هست؟

روبیکا دارین؟

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
نه اصلا کلی جلوش ذوق کردم پوشیدم عکس انداختم باهاش همیشه خرید میکنه این سری از این سبک خوشش اومده کل ...

الهیییییییی😍❤️استارتر چقدر خودتو دوست دارم❤️ انشالله تا ابد خوشبخت بمونید کنارهم💖🫂

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
2706