2752
2734
عنوان

جذب پسری که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 25 پست
نه اندازه داره،اینجوری هم میگه دیوونه ای 😂😂😂

بخدا

یه بار دفتر خاطراتمو دادم بهش بخونه 

خوندش بعد گفتش که دوستات گفتن تو رو فقط به خنده ی زیاد میشناسن واقعا در این حدی ؟ گفتم آره 

بعد گفتش که ازت یه خواهشی دارم تا ابد اینطوری شاد بمون 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@angrybirds    

سلام عزیزدلم

تا جوابتون رو تایپ کردم تاپیک تعطیل شد و نشد کامنت بزارم

خواستم بگم ممنونم بابت انرژی مثبتت 

قربونت برم من❤️❤️🌱🌱

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

استارتر جان

همچین پسری خیلی حساسه و محتاطانه باید ب دستش اورد

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
🤣🤣پس بگو چرا من آروم حرف میزنم چون که بابام سرم داد نزده

آخه طفلی بابای منم سرم داد نزده جدی میگما 

ولی من به شددددت هیجانیم 

زود گریم میگیره حساسم 

خیلی زیاد میخندم به همه چی میخندم حتی چیزای بی ربط مثلا یکی سر میخوره میفته زمین اول میخندم یعنی غش میکنم از خنده بعد یادم میفته باید برم کمکش 😐🤦🏻‍♀️

آخه طفلی بابای منم سرم داد نزده جدی میگما  ولی من به شددددت هیجانیم  زود گریم میگیره حسا ...

😀😀اصل دختر هم همینه باید بخنده حرف بزنه 

اگر دختر اینجوری نباشه پسر دلش میترکه که 

مامانم می‌گفت 

🤣🤣یکبار از شهرستان داشتم میرفتم خونه مادربزرگم یهو یک آقا پسر جوان موتورش سر خورد افتاد روی زمین چون زمستون بود و هوا سرد بود 

دو بار تلاش کرد تا بلند شد و رفت خندم گرفت یادش افتادم 

یادش بخیر. اون موقع کنکور داشتم 

بازمانده ای از خیمه های سوخته 💔
😀😀اصل دختر هم همینه باید بخنده حرف بزنه  اگر دختر اینجوری نباشه پسر دلش میترکه که  مام ...

آخی خداروشکر پس 

فکر میکردم من یه تختم کمه 😁🤦🏻‍♀️

بعد فهمیدم نه دختر باید شیطون بلا باشه 😁😁

تورو خدا یعنی چطوری باید رفتار کنم ؟ لطفا بگو لطفا 🙏

با احترام 

جلوش خوش پوش باش 

با ادب حرف بزن و ترجیحا لفظ قلم

جوری رفتار کن ک انگار تاحالا بی احترامی ندیدی و ب کسی ام بی احترامی نکردی

تو حرف زدنهات همیشه از عزیزم و قربونت برم استفاده کن