2733
2734
عنوان

هزینه سزارینو بیمه قبول میکنه؟

239 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها کسی میدونه بیمه تکمیلی داشته باشی سزارینو قبول میکنن یا ن؟اگه دکتر بنویسه ک باید سزارین بشه.ممنونم کسی اطلاع دقیق داره بگه،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کامل نمیده یه مقداریشو میده

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2731
2740

بستگی ب بیمه و سقف تعهداتش داره..اگه نگران هستید حتما بپرسید

مبلغ نوشته میشه توی بیمه نامه(برای زایمان فلان مقدار/ صرفنظر از نوع زایمان)

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»

هيچ ربطي به نامه دكتر و علت سزارين ندارع.

هر بيمه اي ي سقف پرداختي براي جراحي داره

ك سزارين هم جز اونه.

بايد از بيمت بپرسي تماما پرداخت ميكنه يا بخشي.

مثلا مال من طرف قرارداد باشي هزينه جراحي رو ميده

بدون اناق خصوصي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

یه بخشی رو میده

چون چیزایی تو صورتحساب بینارستان هست که شامل بیمه نمیشه. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄