2733
2734

هیچچچ رشته ای قبول نشدم 🥲🥲

و اینکه تیزهوشان هم بودم درسم خیلی خوب بود ولی اون سال هیچی نخوندم فقط در حد پاس شدم درسام خوندم 

کنکور مجدد هم نمیتونم بدم حالم بد میشه اسم کنکور میاد 

اولین کنکورم ۹۹ بود 

تجربی 

الآنم مدیریت مبخونم 😫🥲

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

حق داشتی واقعا

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری پدرت بوده تکیه گاه بوده من بعد فوت بابام تا پنج سال خونه نشستم فقط

مامانمم همش سرزنشم می‌کنه 🥲فوت پدرمم طبیعی نبود 

به قتل.رسید 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
2731

بله حق داشتی.

یکی از همکلاسهای ما تو دانشگاه هم به همین دلیل یک سال پشت کنکور مونده بود. ولی سال بعدش خونده بود و یه مهندسی سراسری تو تهران قبول شده بود.

حالا رشته تحصیلی و دانشگاه مهم هست، ولی کسی که باهوش باشه می‌تونه رشته معمولی هم بخونه، اما تو کار خیلی موفق بشه.

واقعا حق داشتی خدا پدرتو رحمت کنه روحش شاد 

بالاخره پدره دیگه چه غمی بالاتر از این 

ولی من یه نفرو میشناختم 4 ماه مونده به کنکور پدرش فوت شد ولی بازم خوند دندان قبول شد گاهی میگم واقعااا چه اراده ای داشته این طرف

من شهرستانم

یه دختری چند سال ازم بزرگتر بود مادرش تو تیراندازی سر ارث خانوادگی مرد 

همکلاسی هاش به خاطر اون فیزیک نهایی رو خوب ندادن ولی اون کامل گرفت و همون سال ککور قبول شد 

ارزش شادی روح پدرت داره که تلاش کنی و دوباره بخونی و موقعیت اجتماعیت  رو بالا ببری

2740
مامانمم همش سرزنشم می‌کنه 🥲فوت پدرمم طبیعی نبود  به قتل.رسید

یااااا خدااااا

سرزنش که فایده نداره، سعی کن اهمیت ندی.

ولی امیدوارم الان که چند سال گذشته بتونی روحیه و انگیزه لازم رو پیدا کنی و آدم موفقی بشی.

مامانمم همش سرزنشم می‌کنه 🥲فوت پدرمم طبیعی نبود  به قتل.رسید

هر وقت حالت بهتر شد دوباره شروع کن اون کارهایی که بهشون علاقه داری

فقط نذار حسرت بشن

خدا رحمت کنه پدر عزیزت