2752
2734
عنوان

داداشم خیلی ناراحته

196 بازدید | 14 پست

سلام 

داداشم تقریبا 4 ماهه میره پیش داییم کار می‌کنه تو مغازه بعدش داداشم خب سابقه کاری نداری کلا بعد درس رفته اونجا بعدش حتی این روزا یه روز به داداشم مرخصی نداده تازه فامیل هامون مهمون بودن فامیل هامون گفتن به آقای هاشم (داییم) گفتن که سهند(داداشم) از لحاظ کار چطوره گفته بد نیست فقط یکم ضعیفه داداشم خیلی کار می‌کنه از صبح ساعت ۹ نیم می‌ره مغازه تاساعت ۹ شب بعدش +اینکه هیچ روزی مرخصی به داداشم نداده پیش فامیل ها اینطور هم میگه که باعث میشه داداشم واقعا تو جمع فامیل ها اعتماد به نفسش بیاد پایین داداشم ۲۱ سالشه نظرتون؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم خب این طبیعی کسی که فقط ۴ ماهه کار میکنه یکم تو کار بلنگه خیلی تیز و فرز نباشه صبر کنید برادرت یکم دستش راه بیفته یکسال طول میکشه درسته خیلی کار میکنه ولی خب سبک این نوع کارا اینجوریه که اگر تیز و فرز نباشی و دستت راه نیوفتاده باشه هنوز کار برات سخته و چون چیزای سنگینم بلند میکنی خسته تر میشی

به برادرت زمان بدین و توقع نکنید تو ۴ ماه حرفه ای بشه

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
حالا خب مگه قحطیه مغازست بزه یه جای غریبه با حقوق کمتر  یا اکر تحصیلات ندارن بره شمارشو بده به ...

گفتیم بره پیش داییش خوبتره  ولی خب نشد اعتماد به نفس بچه کلا رفت با این حرف 

عزیزم خب این طبیعی کسی که فقط ۴ ماهه کار میکنه یکم تو کار بلنگه خیلی تیز و فرز نباشه صبر کنید برادرت ...

بله درست است ولی اگه خب اینو درک میکردن اینطور نمیگفتن ب بچه خب طرف شاید حرفه ای نباشه ولی به هرحال کار ک می‌کنه 

گفتیم بره پیش داییش خوبتره  ولی خب نشد اعتماد به نفس بچه کلا رفت با این حرف

من خودم بشخصه این حسو تحربه کردم تو شرکتی کارمیکردم که مدیر فوق‌العاده سختگیری داشت و منم اولین حایی بچد که کار میکردم و انقد تحقیر میشدم توسط مدیرم که کل مسیر کارم تا خونه رو باورت شاید نشه اشک میریختم بارها بابام میگفت نرو‌دخترم تو که نیاز به پولش نداری ولی من از اینکه جا بزنم بدم میومد میگفتم من باید بمونم تو ذین کار و بهترین بشم و یاد بکیرم که اینطور هم شد الان از اون قضیه سالها میگذره و همیشه دعاگوی مدیرمم با اینکه اونموقع فک‌میکردم خیلی اذیتم میکرد ببین روحیه برادرت چطوره 

2706