2733
2734
عنوان

من حساسم یا مشکل از اینا هست

118 بازدید | 17 پست

من پنج سال قبل خیانت دیدم ولی به خاطر دوتا بچه کوچیک با شرایط برگشتم به زندگی. تا الانم روحم زخمه ودرمان نشده منتظر یه اشاره هستم تا دوباره شروع به شکافتن اون خیانت کنم. از طرفی خیلی نسبت به خانواده شوهرم بدبینم ازشون متنفر شدم چکار کنم حساسیتم کم بشه شوهرم میگه تو حساسی هر چی میگن رها کن

کاربری هفتمم.به لطف سیم کارت پدرشوهر جان این بترکه دیگع باید برم از بقال سرکوچه سیم کارت بگیرم

پدرشوهرم زیادی رو مخم هست یا مادر شوهرم مثلا بچه ها اذیتم کردن گفتم بعضی وقتها میگم کاش نازا بودم مادر شوهرم گفت نازا بودی سریع طلاقت میدادیم که

کاربری هفتمم.به لطف سیم کارت پدرشوهر جان این بترکه دیگع باید برم از بقال سرکوچه سیم کارت بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارتباط كم

حد خودتو بدون

چرا بايد جلوي اونا بگي كاش نازا بودم؟

بچه هان با اين حرف چه حالي ميشن؟

يكم خودت عاقل باش

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731
ارتباط كم حد خودتو بدون چرا بايد جلوي اونا بگي كاش نازا بودم؟ بچه هان با اين حرف چه حالي ميشن؟ ي ...

یعنی حرف مادرشوهرم درست بوده؟ 

یعنی حرف مادرشوهرم درست بوده؟ 

🥸چه ربطي به حرف من داره؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
🥸چه ربطي به حرف من داره؟

حرف شما درستع نباید جلو اونا میگفتم. ولی بچه ها هی شلوغ میکردن پدرشوهرمم دعواشون میکرد منم از حرصم اینجور گفتم. اخه مادرشوهرم هر دیقع میگه باز بچه بیار 

دوتا راهکار هست اما انجامش بستگی به خودت داره

۱_ ارتباط رو با اونها به حداقل برسونی. به بهانه‌های مختلف.

۲_ شروع کن هرشب چند دقیقه برای همونها دعای خیر کن. بگو خدایا مشکلاتشونو حل کن، بهشون سلامتی بده... اولش یکمی سخته اما یواش یواش برات راحت میشه و همه چی تغییر میکنه.

حرف شما درستع نباید جلو اونا میگفتم. ولی بچه ها هی شلوغ میکردن پدرشوهرمم دعواشون میکرد منم از حرصم ا ...

وا 

خب بچه هاتو بردار برو خونه خودت!

اين حرفا چيه؟

لازمه مگه اينقدر باهاشون باشي؟ 

دوتا راهکار هست اما انجامش بستگی به خودت داره ۱_ ارتباط رو با اونها به حداقل برسونی. به بهانه‌های م ...

من نه زنگ میزنم نه خودم میرم ولی مادرشوهرم زنگ میزنه بیا یعنی یه جوری میکنه که مجبور بشم برم و بع زور نگه میداره شام نمیتونم دوستشون داشته باشم

من نه زنگ میزنم نه خودم میرم ولی مادرشوهرم زنگ میزنه بیا یعنی یه جوری میکنه که مجبور بشم برم و بع زو ...

چه عرض کنم.

شاید شخصیتشون اینجوریه که زخم زبون بزنن. اگه مجبوری پس شامتو بخور و به چیزای قشنگ فکر کن. کاری نمیشه کرد.

وا  خب بچه هاتو بردار برو خونه خودت! اين حرفا چيه؟ لازمه مگه اينقدر باهاشون باشي؟

یک ماه بود نه بهشون زنگ زدم نه رفتم. زوری مجبور شدم برم خونشون زنگ زد باید بیای خونمون منم گفتم میرم وبر میگردم ولی سریع شام پخت که بمونم من خودم ضد سال نمیرم زنگ میزنه که بیا چرا نمیای

چه عرض کنم. شاید شخصیتشون اینجوریه که زخم زبون بزنن. اگه مجبوری پس شامتو بخور و به چیزای قشنگ فکر ک ...

کلا آدم های خشکی هستن اصلا زبونشون به محبت باز نمیشه حتی خواهر وبرادر اصلا قربون وصدقع هم نمیرن یا قربون وصدقع بچه ها نمیرن ولی منم اینجوری نیستم برام سخته

2706