2733
2734
عنوان

از دخترایی که دوست پسر دارن بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1751 بازدید | 52 پست

مگه عهد صفویه است که تا از در یه خواستگار اومد تو با همون ازدواج کنی یا با اولین‌تری که توی رابطه بودی حتما ازدواج کنی؟! مگه آدم از اول که میره توی رابطه میدونه این فرد مناسبه یا نه که از همون اول به هوای ازدواج وارد رابطه بشه؟!!!!

نظرت مهم نیست برای خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این میشه ازدواج احساسی نه منطقی و عاقلانه ... اول منطق بعد عشق‌.

عششششششق،،،،،منطق ،،،،،،حالیش،،،،،نیسسسستت😎

☘️برای همه خوب باش،آنکه فهمید کنارت میماند،آنکه نفهمید،دیگربرای نفهمیدن دیراست🌹🎋
فقط من عاشق شدم و نرسیدم؟:))

نه عزیزم خیلیا بودن که عاشق شدن و نرسیدن

زندگی پر از نرسیدن هاست، این ما انسان هاییم که باید بتونیم بپذیریم و به خودمون فرصت های بیشتری بدیم

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...

خیلی زشته که همه رو با هم یکسان کرد. و بخوایم نظرمون رو زوری به دیگران تحمیل کنیم ، مخصوصا عنوانتون خیلی منفی هست خب یعنی چی ؟ الان ما هم میتونیم بگیم از دخترایی که دوست پسر ندارن بدمون میاد ! 

ما نباید اینطوری بگیم خوب و بد همجا هستش ! 

خیلی از ازدواج های سنتی هم باعث جدایی شده 

در ضمن من خودم با دوستم ازدواج کردم!

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
این میشه ازدواج احساسی نه منطقی و عاقلانه ... اول منطق بعد عشق‌.

عششق،،،،،منطق ،،،،،حالیش،،،،،نیستت😎

☘️برای همه خوب باش،آنکه فهمید کنارت میماند،آنکه نفهمید،دیگربرای نفهمیدن دیراست🌹🎋
خب این نظر من بود😏

نظرت رو واسه خودت نگه دار 

کسی بیاد بگه من معتقد هستم به آدم خواری میگی نظرش هست نوش جونش 

یا بگه نژاد پرستم میگی نظرش هست ؟؟؟ 

نه 

الان هم نظرت محترم نیست