2752
2734
عنوان

از دخترایی که دوست پسر دارن بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1751 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه دخترایی که دوست پسر دارن نظر و حس شما اصلا اهمیتی نداره🦆

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
یاد روحانی گیلان افتادم موقع اعتراضات بود رفته بود یه جا سخنرانی میگفت من از همه شما بدم میاد منظورش ...

ما هم از مردای هول بدمون میاد

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲

واییی  بشینم گریه کنم از من بدت میاد خدایا بمیرم

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰

من فقط از زنایی ک شوهر خوب دارن و خیانت میکنن بدم میاد 

همین الان ی داستان شتیدم از زنی ک با دوس پسرش جلوی شوهرش رابطه برقرار میکنن و شوهره رو داخل اتاق زندانی میکردن اما طوری ک ببینه 

میخواستن بعدش بکشنش ک کسی فهمیده ب دادش رسیده

چقد ی زن میتونه نجس باشه حالا مردا اوج کثافت کاریشون هوسبازیشون

یاد روحانی گیلان افتادم موقع اعتراضات بود رفته بود یه جا سخنرانی میگفت من از همه شما بدم میاد منظورش ...

آ منو به روحانیون که سیاسین ربط نده 😤🥴 البته روحانیانیی معمولی خوب هم دارن ولی مهم چیزیه که خوبه دوست پسر داشتن خوب نیست

خو الان ازدواجا همینجور شده، قبلش با هم دوستن.

البته منم اینایی که فرت و فرت رل عوض میکنن و...کارشونو نمیپسندم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
😪😪😪😪😪😪وای

وای وای دلم خون شد

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰
2706