2737
2734

دوستان من الان زندگیم تو بدترین وضع ممکنه از هر لحاظ به ته خط رسیدم از شوهرم طلاق عاطفی گرفتم با اینکه خیلی دوسش دارم ولی چون خودشیفته هست اصلا درک نداره حوصله دخترم رو ندارم شرایط مالی و کاریم داغون شده خواهر ندارم بهش دردم رو بگم مادر وپدرم بدبختا داغون شدن از غصه من مریض شدن نمیتونم باهاشون حرف بزنم الکی میخندم تو روشن دوستانم که برای خودشون مشکلات دارن و نمیشه همه چی رو بگم بهشون ولی واقعا حالم بده می‌خوام یکی رو بغل کنم زار بزنم حرفام رو بشنوه چیکار کنم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میفهممت

ادم بعضی وقتا میخاد فقط یکی باشه سرشو بزاره رو شونش و زار زار گربه کنه برا دردش 😞

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2740

ممنونم دوستان ولی حالم بده اینجا هم مینویسم آروم نمیشم موهام سفید شده صورتم از غصه داغون شده دلم پر از درد هست 

حتی دیگه از دعا کردن هم خسته شدم چقدر از خدا خواستم نجاتم بده دیگه نابود شدم حتی اگه اوضاع درست شده هم من آدم سابق نمیشم 

چقدر سخته .... میفهمم حق داری.... اما تو خودت فکر نمی کنی چقدر قوی هستی؟ 

قوی بودم ولی دیگه کم آوردم سیزده سال با شوهر خودشیفته حاد که هر روز تحقیر شدم ورشکستگی و بیماری خانوادم کتک های شوهرم بیماری خودم مشکل شغلی خودم و شوهرم دیگه خسته شدم ته خط رسیدم فکر خودکشی نیاد تو سرم ولی به خاطر دخترم انجام نمیدم

قوی بودم ولی دیگه کم آوردم سیزده سال با شوهر خودشیفته حاد که هر روز تحقیر شدم ورشکستگی و بیماری خانو ...

ما انسانها خدارو داریم توکل کن برخدا .امید داشته باش به خدا بشین نماز بخون باخدا دردودل کن

ممنونم دوستان ولی حالم بده اینجا هم مینویسم آروم نمیشم موهام سفید شده صورتم از غصه داغون شده دلم پر ...

یه زمانی حالم خیلی خراب بود 

رفتم قران باز کردم 

یهو یه جمله دیدم 

خداوند پروردگار به قدرت علم واسعه از حال و آینده و گذشته ی تو باخبر است اما تو نمیدانی چه خواهد شد ! 

گذشته رو شخم نزن و از آینده نترس 

در روی یه پاشنه نمیچرخه 

صبر داشته باش تا از این پیچ زندگیت بگذری به دریا و جنگل هم میرسی نترس! ناامید نشو .... همیشه صبح صادق دقیقا بعد از تاریک ترین ثانیه های شب اتفاق میفته

2706