2752
2734

سلام بچه ها خواهرم  شوهر کرده حالا یه  این  خواهر داره من از همون اول ازش خوشم نیومد بشدت تخس و لوس ننر بود  یعنی فک کنید خاستگاری روز دیگه ای بود انقد سلیطه بازی دراورد جلوتر انداختن مراسمو 

بعد من بچه قشنگیم اطرافیانم میگن 

اما اجیم گفت اجی بهت برنخوره از تو قشنگتره😂😶

اخه اونقد بیکار و بی دغدغه ام بیام ببینم این افاده ای قشنگتره یا من

من همیشه ارزو داشتم رقص چاقوی خواهرمو خودم بزنم  خب بالاخره خواهرمه  براش ارزو دارم 

اما این سلیطه خانمه افاده ای  بازم میخواد با جیغ جیغاش نزاره 😐 به ولا اگه  نگن بچست گیساشو میکشم 

تو مجلس ها بهش اهمیت نمیدم و نخواهم داد 

خانم خانما میخواد رقص چاقورو ببره 

چجوری  منم سلیطه بازی در بیارم  که بقیه پشت سرم نکن اینم مث خواهر داماد بچست

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱  منو دختر خالم این   یه کاربری  رو داریم 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

حالا اون نفهمه تو یه کار نکن که خواهرت تا عمر داره یادش بمونه... 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

بگو همیشه تو حرف زدی رقص مال منه

به داماده بگو

دامادا زن ذلیلن

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

الله اکبر سلیطه بازی لازم نیست

به خواهرتون محترمانه بگید که دوست دارید رقص چاقو انجام بدید و منتظر همچین روزی بودید

خواهرتونم بدون تعارف به خواهر شوهرش بگه که خواهرم میخواد انجام بده

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی✨️❤️؟           🔹💎Ben mavi gözlü bir kızım💎🔹️
بخاطر خواهرت کوتاه بیا بزار مدال افتخار بچسبه به سینه اون

نمیخوام کوتاه  بیام   همش لیلی میزارن به لالاش 

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱  منو دختر خالم این   یه کاربری  رو داریم 😁
2706